گوناگون

شرط امام جمعه ؛برای برگزاری فوتبال در روز «تاسوعا»

فضای استادیوم باید صددرصد عاشورایی و کربلایی باشد و تماشاگران هم بجای دست زدن مرتب گریه کنند و یا حسین یا حسین بگویند..

محمد یزدی، رئیس حوزه علمیه قم گفته: مسابقه فوتبال در شب تاسوعا باید کنسل شود. علی مطهری در نامه‌ ای خطاب به وی (رئیس سابق مجلس خبرگان رهبری) نوشته: رویکردی مانند آنچه درباره مسابقه فوتبال ایران و کره جنوبی ابراز کردید انسان را به یاد اقدامات کلیسای کاتولیک در قرون وسطی می‌اندازد که منجر به گریز مردم اروپا از دین شد.

در این میان امروز امام جمعه تهران گفته: اگر قرار است شب عاشورا مسابقه فوتبال انجام شود، فضای استادیوم باید صد درصد عاشورایی باشد.

به گزارش دیگربان، موحدی کرمانی خطاب به متولیان برگزاری این مسابقه فوتبال افزوده: در و دیوار استادیوم را سیاه‌پوش کنید و همه تماشاگران بجای تشویق فریاد یاحسین سر دهند.
حمله مداح هتاک رهبر به مطهری

یکی از مداحان هتاک خامنه ای با حمله به مطهری برای وی طلب مرگ و او را به نابودی تهدید کرد.

به گزارش روزنامه شرق، حاج منصور ارضی، مداح مشهور (اینجا در بغل رهبر)، شب سوم محرم در مسجد ارگ در حین مداحی گفت: …بمیرند آنهایی که هر غلطی که بخواهند بر زبان جاری می‌کنند. از بس که حروم خوردند، این حرف‌ها را می‌زنند. الان هم می‌خواهند شب تاسوعا جوان‌ها را بکشانند، میدان کربلا را ول کنید بیایید میدون بازی. نقشه‌ها زیاده شما مردم باید بیدار بشید. شما هرکدام اعتراض کنید، یواش‌یواش می‌فهمند. دنبال درگیری هستند، اگر حزب‌الله خشمش بگیره، همشون رو نابود می‌کنه…

این مداح خامنه ای پیش تر نیز با حمله به رفسنجانی در حسینیه صنف لباس‌فروش‌های تهران گفته بود: این فرد اظهارات نادرستی درباره حذف شعار مرگ بر آمریکا کرده، ان‌شاءالله خداوند زودتر مرگ او را برساند.

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا