گوناگون

تجمع تعداد کثیری از هواداران محمدعلی طاهری؛ ضرب‌وشتم و بازداشت دوباره

عصر روز جاری جمع کثیری از هواداران محمدعلی طاهری، در اعتراض به بی‌خبری از این زندانی عقیدتی بار دیگر درمقابل بیمارستان بقیه الله تهران دست به تجمع مسالمت‌آمیز زدند که هم‌چون تجمعات روز‌های اخیر این تجمع مورد حمله نیروهای پلیس امنیت تهران قرار گرفت، تعداد زیادی از این شهروندان مورد ضرب‌وشتم قرار گرفته و دهها نفر بازداشت شدند. شاهدان عینی از ضرب‌وشتم «بانویی باردار» توسط نیروهای امنیتی خبر دادند…

به گزارش خبرگزاری هرانا، خانواده، شاگردان و هواداران محمدعلی طاهری درپی انتشار اخبار تایید نشده‌ای از «به کما رفتن آقای طاهری به دلیل اعتصاب غذا و نگهداری وی در بیمارستان بقیه الله ونک» در روزهای اخیر با خواست کسب خبر از وی، در مقابل این بیمارستان با «گل و شیرینی» دست به تجمع مسالمت‌آمیز زده بودند که روز جاری نیز جمع کثیری از این شهروندان در این محل حضور یافتند که همچون روزهای گذشته این تجمع مورد حمله نیروهای امنیتی قرار گرفت.

منابع حاضر در این تجمع به گزارشگران هرانا گفتند: “صدها نفر از شاگردان و هواداران محمدعلی طاهری مورد حمله نیروهای پلیس امنیت قرار گرفتند، تعداد زیادی ضرب‌وشتم شدند و دهها نفر نیز بازداشت و احتمالا به ساختمان وزرا منتقل شدند. ضرب‌وشتم تعدادی از حاضرین به حدی بود که مراکز درمانی منتقل شدند.”

شاهدان عینی از ضرب‌وشتم «بانویی باردار» توسط نیروهای امنیتی خبر دادند.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا