گوناگون

باز هم ﺗﻬﺪﯾﺪ ﻭ ﺍﺭﻋﺎﺏ

رییس کل دادگستری استان تهران گفت« با بازیگرانی که به شبکه‌های ماهواری‌ای پیوسته‌اند در صورت بازگشت به کشور مطابق قانون برخورد شده و فعالیت‌هایشان محدود می‌شود. » ..
رییس کل دادگستری استان تهران: با بازیگرانی که به شبکه های ماهواری‌ای پیوستند در صورت بازگشت به ایران برخورد می شودAfbeeldingsresultaat voor ‫ماهواره‬‎

غلامحسین اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در خصوص شیوه برخورد دستگاه قضایی کشور با بازیگرانی که به شبکه‌های ماهواره‌ای پیوسته بودند و حالا قصد بازگشت به ایران را دارند، گفت: «مطلبی از سوی مسئولان سازمان سینمایی مطرح شده که یک بیان عمومی بوده است. با کسانی که با شبکه‌های معاند همکاری می‌کنند در صورت بازگشت به کشور مطابق قانون برخورد شده و فعالیت‌هایشان محدود می‌شود.»

وی در صحبت های خود گفته است که تاکنون هیچ یک از این بازیگران درخواستی برای بازگشت به ایران نداده اند.

این در حالی است که چندی پیش حجت‌الله ایوبی، رئیس سازمان سینمایی در برنامه‌ای تلویزیونی اعلام کرده بود که برخی از این مهاجرین طی تماس‌هایی «ابراز ندامت» کردند و بخش حراست نیز برخوردهای خوبی با این افراد داشته است.

ایوبی در پاسخ به اینکه این افراد پس از بازگشت ممنوع‌الفعالیت خواهند بود، گفت: «تا به امروز حدود ۱۰-۱۲ نفر از این مهاجرین بازگشته‌اند و اظهار ندامت کرده‌اند، ما نیز بر صندلی پدری نشسته‌ایم بنابراین راه را بر فرزندان خطاکار نمی‌بندیم، اینکه چه برخوردی پس از بازگشت با این افراد خواهد شد تنها در اختیار سازمان سینمایی نیست.»

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا