ورزشی

تیم فوتبال جوانان ایران از راهیابی به دیدار پایانی قهرمانی آسیا بازماند

تیم فوتبال جوانان کشورمان روز(پنجشنبه) در یک دیدار پرگل با قبول شکست ۶ بر۵ برابر تیم عربستان از راهیابی به دیدار نهایی رقابت های قهرمانی جوانان آسیا باز ماند…

تیم جوانان ایران درمرحله نیمه نهایی این رقابت ها روز(پنجشنبه) برابر تیم جوانان عربستان قرار گرفتند. نمایندگان ایران با نتیجه ۶ بر۵ مغلوب این تیم شدند و نتوانستند جواز حضور در دیدار نهایی را کسب کنند.
این دیدار پرگل ترین بازی این دوره از رقابت های قهرمانی جوانان آسیا محسوب می شود.
سامی ناجی در دقایق ۱٨و ۵۰ ، ایمن الخلیف دردقیقه ۴۲ و عبدالرحمن الیامی در دقایق ۲+۴۵ ، ۶۴ و ۷۵ برای تیم جوانان عربستان گلزنی کردند.
رضا جعفری در دقیقه ۱+۴۵ ، عارف آقاسی در دقیقه ۲+ ۴۵، رضا شکاری دردقیقه ۶۱ ، مهدی محمد خانی در دقیقه ۷۴ و رضا کرملا چعب در دقیقه ٨۱ برای تیم ایران گلزنی کردند، اما نتوانستند مانع از شکست تیم شان در این دیدار شوند.
تیم فوتبال جوانان ژاپن با شکست پرگل ویتنام حریف عربستان در بازی فینال قهرمانی آسیا شد.
دومین دیدار مرحله نیمه نهایی قهرمانی جوانان آسیا در بحرین (پنجشنبه) بین ژاپن و ویتنام برگزار شد که ژاپنی‌ها با نتیجه سه بر صفر گل حریف خود را شکست دادند تا حریف عربستان در دیدار فینال شوند که یکشنبه آینده برگزار می‌شود.
کیشیموتو (٨) و ناکامورا (۹و۵۱) گل‌های تیم ژاپن را در این بازی به ثمر رساندند. پیش از این بازی نیز عربستان در دیداری پرگل با نتیجه شش بر پنج ایران را شکست داده بود.
تیم‌های ایران و ویتنام به طور مشترک عنوان سومی را کسب کردند و دیدار رده‌بندی برگزار نخواهد شد. ایران، ژاپن، ویتنام و عربستان پیش از این با صعود به مرحله نیمه نهایی قهرمانی آسیا صعود خود را به جام جهانی ۲۰۱۷ کره جنوبی قطعی کرده بودند.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا