گوناگون

فساد چون موریانه‌ای از درون رژیم را می‌بلعد

عضو کمیسیون صنایع گفت: امروز همه می‌دانیم که تبعیض و فساد در جامعه بیداد می‌کند و هر روز چون موریانه از درون حکومت اسلامی را می‌بلعد…

Afbeeldingsresultaat voor ‫فساد‬‎

به گزارش خبرگزاری دانشجو، رمضانعلی سبحانی فر، در نطق میان دستور صحن علنی امروز مجلس (۹‌ آبان) گفت: چه اتفاقی برای مسئولین کشور افتاده است که ۳ هزار میلیارد ریال، ۲ هزار میلیارد، ۱۰۰ هزار میلیارد، ۲۰ هزار میلیارد از مال مردم غارت می‌شود اما حتی یک تب سبک هم نمی‌کنیم.

عضو کمیسیون صنایع و معادن در مورد الگویی رژیم «فقها» اختیار  کرده گفت: چرا ما تبعیض اختیار می کنیم  و برای اجرای عدالت نمی‌کوشیم. این نشست و برخاست ما در مجلس اگر برای تحقق عدالت نباشد اگر برای مبارزه با تبعیض و فساد نباشد چه اثری دارد آیا این همه شهید و جانباز و ایثارگر که برای برپایی و تحقق عدالت و مبارزه با تبعیض قیام کرده اند از ما توقع ندارند و به ما نظاره نمی کنند که چگونه در مقابل تبعیض و فساد ایستاده‌ایم و مهر سکوت بر لبانمان زده‌ایم.

سبحانی فر خطاب به رئیس مجلس گفت: از شما توقع دارم که پرچم مبارزه با فساد و تبعیض را در دست بگیرید، مردم ما از شما حمایت خواهند کرد و با بی‌عدالتی و تبعیض مبارزه جدی داشته باشید.

وی ادامه داد: امروز همه می‌دانیم که تبعیض و فساد در جامعه بیداد می‌کند و هر روز چون موریانه از درون ارزش‌های انقلاب را می‌بلعد، ظلم و تبعیض اساس حکومت را هدف‌گیری می کند و ما باید به آن مبارزه کنیم و نباید مهر سکوت بر لبانمان بزنیم.

سبحانی‌فرد گفت: مردم از رکود و بیکاری ناراحت هستند و در تیم اقتصادی دولت هماهنگی برای یک سیاست واحد برای برخورد با رکود وچود ندارد باید سیاست‌ها مشخص باشد معضل بزرگ نظام یعنی مسئله رکود حل و فصل گردد.

 

 

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا