گوناگون

معلم حزب اللهی دانش‌ آموز را روانه بیمارستان کرد

مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش فارس از تنبیه بدنی یک دانش‌آموز توسط معلم در یکی از هنرستان‌های این استان خبر داد.صبح روز گذشته (دوشنبه ۱۰ آبان) پنج نفر از دانش‌آموزان مدرسه‌ای در شیراز به علت تاخیر به کلاس درس مورد خشونت معلم قرار می‌گیرند. معلم مربوطه با رفتاری غیرقابل توجیه و غیرانسانی با مشت به سینه یکی از دانش‌آموزان می‌کوبد. این دانش آموز شیرازی بعد از این ضربه احساس بی‌حالی کرده که به‌ناچار وی را به مرکز فوریت‌های پزشکی و سپس به بیمارستان منتقل می‌کنند…

punishment

به گزارش آنا، مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش فارس از تنبیه بدنی یک دانش‌آموز توسط معلم در یکی از هنرستان‌های این استان خبر داد.

حمیدرضا شعبانی، مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش فارس درباره خبر منتشر شده مبنی بر تنبیه بدنی در یکی از هنرستان‌های استان، گفت: پنج دانش آموز بعد از اتمام کلاس ورزش با تاخیر وارد کلاس شدند که این مساله موجب ناراحتی معلم و بروز رفتاری غیر قابل توجیه شد.

وی افزود: متاسفانه معلم با مشت به سینه یکی از دانش آموزان به‌ نام میلاد زارع ضربه وارد می‌کند که متاسفانه این امر منجر به بی‌حالی و انتقال وی به بیمارستان می‌شود و پس از اتمام مراحل درمانی همان روز از بیمارستان مرخص می‌شود.

شعبانی در پاسخ به این سوال مبنی براینکه آیا ضربه معلم منجر به بروز آسیب جدی در دانش آموز شده است، عنوان کرد: خوشبختانه نتایج بررسی‌های پزشکی نشان داد آسیبی به وی وارد نشده است.

مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش فارس با بیان اینکه مدیر و مشاور تحصیلی مدرسه پیگیر مراحل درمانی این دانش آموز هستند، خاطرنشان کرد: پرونده تخلف این معلم به کمیته تخلفات اداری ارجاع داده می‌شود.

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا