اخبار

افشاگری وزیر برکنارشده: اتاق‌ فکر «بیت رهبری»

منتظر بودند حجاب یک بازیگر زن کنار برود/ اتاق‌های فکر پنهان علیه ما درست کرده بودند…

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد با بیان اینکه این وزارتخانه با اتاق‌های فکر پنهان روبرو است، گفت: این اتاق‌های فکر از ابتدای شروع دولت برای تخریب بخش‌های مختلف  شروع به کار کرده‌اند که ابتدا اتاق فکر بوده و بعد تبدیل به اتاق عملیات شده‌اند.

علی جنتی درمراسم تودیع خود گفت: هر هفته یک سوژه و چالش جدید داشتیم که تا سه ماه گرفتار مسائل آن در رسانه‌ها بودیم. حتی کار به جایی رسید که در صحن علنی مجلس در کمال بی تقوایی عکسی از یک خواننده خانم که اصلا در ایران خوانندگی انجام نداده بود، نشان دادند و بعد از آن به من کارت زرد دادند.

وی افزود: اتاق فکر مقابله با هنرهای نمایشی نیز موضوع دیگری بود که به وجود آمد. در تهران بین ۱۰۰ تا ۱۱۰ تئاتر اجرا می‌شود و ما نمی‌توانیم دائما نیرویی بالای سر آن‌ها برای نظارت داشته باشیم اما اتاق فکرها دائما ناظرانی دارند که کافی است یک بازیگر دیالوگی که مطلوب آن‌ها نیست مطرح کند و یا حجاب یکی از بازیگران زن کمی عقب برود تا از آن عکس بگیرند و بگویند، ببینید چه می‌گذرد.

به گزارش فرارو، درحوزه کتاب هم اتاق‌های فکری وجود دارد که تمام آنچه که در کشور منتشر می شود را در این اتاق‌ها رصد می‌کنند و هر جایی ویا  پاراگرافی وجود داشته باشد که با سلیقه آن‌ها همخوانی ندارد جلو یش را می گیرند؛  و یا اگر  عکسی که مناسب با سلیقه آن‌ها نیست و منتشر شده  است آنها شروع به تهیه جزوه می‌کنند و آن‌را در اختیار ائمه جمعه قرار می‌دهند تا نشان بدهند فرهنگ کشور به ولنگاری کشیده شده است.

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا