گوناگون

آستان بوسان بد اندیش

محمدصادق خرازی بعد از ظهر امروز در نشست پرسش و پاسخ دانشجویی در محل دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج با اشاره به مذاکرات هسته‌ای ایران با طرف‌های مقابل اظهار کرد: موضوع تمایل آمریکا به مذاکره با ایران از طرف یک کانال و واسطه از کشور عمان با ایران مطرح شد…

وی با بیان سقفی که خامنه ای از ابتدا برای مذاکرات تعیین کردند، افزود:« برای مذاکرات از سوی معظم‌له سقف و کف تعیین شد».

خرازی با بیان اینکه سید علی خامنه ای توصیه داشتند که اولاً مذاکرات باید در موضوع هسته‌ای باشد و ثانیاً در سطح وزرا نباشد، اضافه کرد: «باید اذعان کرد که در کشور هیچ دیپلماتی زبده‌تر و قوی‌تر از مقام معظم رهبری نداریم».

رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان بیان کرد: «برجام معاهده‌ای آسمانی نیست و مطرح کردن برجام‌های دیگر شایسته کشور نیست، بنابراین در بحبوحه‌ای که قدرت اول منطقه هستیم و در طول سده‌های اخیر چنین قدرتی نداشته‌ایم شایسته نیست که چنین موضعی داشته باشیم».

خرازی، اطاعت از خامنه ای را لازم و واجب دانست و توضیح داد: « توصیه می‌کنیم که برخی از دل برجام هسته‌ای برجام‌های دیگر نسازند».

وی  لحظه ای  از اتاق تاریک« بیت رهبری» بیرون جسته و بدست بوس  پاسداران رفته و با قدردانی از نیروهای نظامی از جمله بسیج و سپاه گفت : «باید دست امثال سردار سلیمانی‌ها را برای امنیت کشور بوسید».

وی با انتقاد شدید از برخی اصلاح‌طلبان گفت: «نباید مستبدانه برخورد کرد و اجازه صحبت‌ به منتقدان نداد».

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا