گوناگون

یک مامور سرشماری: رحیمی در خانه است، نه زندان!

پیش‌تر وب‌سایت کلمه از مرخصی‌های مکرر «محمدرضا رحیمی» معاون اول دولت احمدی‌نژاد که به دلیل «فساد کلان مالی»، به ۵ سال و ۹۱ روز حبس، و جریمه ۳ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومانی محکوم شده، خبر داده بود.

به گزارش «سحام»، «برنا» نوشت: یک مامور سرشماری با انتشار توئیتی در توئیتر شخصی‌اش، نوشته است هنگامی که برای سرشماری به درب منزل محمدرضا رحیمی معاون اول دولت احمدی‌نژاد رفته است، او خودش در خانه را باز کرده است.

این مامور اظهار کرده: «امروز برای سرشماری درب خونه آقای محمدرضا رحیمی معاون اول احمدی‌نژاد رفتم خودشون در را باز کردند در صورتی که باید در زندان می‌بودن الان».

این در حالی است که محمدرضا نادری وکیل محمدرضا رحیمی از حضور موکلش در خانه اظهار بی‌اطلاعی کرده و گفته است: من از هیچ چیز اطلاعی ندارم و نمی‌دانم موکلم کجاست!
به گزارش «سحام»، پیش‌تر وب‌سایت کلمه از مرخصی‌های مکرر «محمدرضا رحیمی» معاون اول دولت احمدی‌نژاد که به دلیل «فساد کلان مالی»، به ۵ سال و ۹۱ روز حبس، و جریمه ۳ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومانی محکوم شده، خبر داده بود.

او که خود را «معاون اول نظام» می‌نامید، از پول رشوه و اختلاس به ۱۷۰ کاندیدای اصولگرای مجلس نهم کمک مالی کرده بود.

رحیمی گفته بود آنچه را دادگاه «مال نامشروع» می‌داند، به «نامزدهای حزب اللهی و ولایتمدار» کمک کرده است و توقع داشته که به جای مجازات، از این بابت مورد تقدیر قرار گیرد.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا