اخبار

باز تاب نارضایتی توده ها در سخنان حاکمان

تشدید نفرت مردم از رژیم حاکم و تسریع رویگردانی توده ها از آن، برخی از گردانندگان اصلی رژیم را نگران کرده است.بار دیگر مسئله غارت بی بند وبار مشتی کلان سرمایه دار در مطبوعات مجاز مطرح  می شود و سخن از به اصطلاح ضرورت مبارزه با آنها می رود. ..

در این راستا ولیّ فقیه شرعاً اجازه داده سود ده‌ها میلیاردیِ پول‌های قوه قضائیه در حساب شخصی صادق لاریجانی بماند و «هوشمندانه و انقلابی» و بدون پاسخگویی هزینه شود و لابد کسی هم حق ندارد در هزینه‌های انتخاباتیِ ایشان برای راهیابی به مجلس خبرگان و برخی پروژه‌های شخصی دیگرش در استان مازندران شک کند؛ زیرا خیانت کاران به آرمان های انقلاب  بهمن ماه ۱۳۵۷ حتی هزینه‌های شخصی‌شان هم «الهی و دینی‌»ست .
امروز سایت کلمه مطلبی را  به قلم  «محمد جواد اکبری» منتشر کرده و نوشته است:«دو سال پیش وقتی رهبر جمهوری اسلامی ریاست صادق لاریجانی بر قوه قضائیه را تمدید کرد روش مدیریت او را «هوشمندانه و انقلابی» خواند».
صبح امروز (دقیقاً روزی که خبر مهم رسانه‌ها عدم شفافیت ده‌ها حساب بانکی صادق لاریجانی و سود ماهانه‌ی بیش از بیست‌میلیارد تومانی اوست) آقای خامنه‌ای کاملاً اتفاقی در سخنرانی‌اش گفته «برخی بحث‌ها و جنجال‌ها و حاشیه‌سازی‌ها مسئله‌ی اصلی کشور نیست» و از همه خواسته به‌جای کش دادن حاشیه‌ها «به رویش مبارک روحیه انقلابی ادامه دهند».
دو روز پیش، محمود صادقی نماینده مجلس،  در جلسه علنی مجلس از صادق لاریجانی خواسته بود تا عملکرد حساب‌هایش در پنج سال گذشته را گزارش کند. اما دیروز دادستان تهران، اخبار مرتبط با حساب‌های بانکیِ رئیسش را کارِ ضدانقلاب‌ها خواند و بازنشر آنها را جرم دانست.
روزگاری به هر کس که جیب‌هایش را می‌بست و دهانش را شجاعانه در برابر قدرت باز می‌کرد. واز حقانیت انسان ها دفاع می کرد و در برابر جابران و ظالمان، همان چپاولگران و حامیانشان، می ایستاد می‌گفتند انقلابی!  اما امروز هر کس جیب‌هایش را باز و دهانش را در محضر ولایت  بسته نگهدارد  از جانب« ولی فقیه »انقلابی است؛ انقلابی تضمینی با «رویش مبارک» و مراعات «موازین شرعی».
خوشبختانه توده های مردم به ماهیت اینگونه عوامفریبها پی برده اند. تجربه گرانبهای انقلاب بهمن  ۵۷ پیش روی ماست. همین توده های محروم بودند که توانستند مبارزات پراکنده را متحد کنند و به حیات نکبت بار نظام خودکامه گذشته پایان دهند.
در حال حاظر  صحنه اصلی مبارزه در کشور ما، صحنه مبارزه در راه  طرد« رژیم ولایت فقیه»  با توسل به همه اشکال مبارزه طبقاتی(سیاسی، اقتصادی و ایدئولوژیکی) است. این را نیز رژیم بخوبی درک کرده است که هرگونه گشایشی در فضای سیاسی کشور می تواند به سیلابی بدل شود که مجموعه رژیم را نابود کند و آنچه ۳۸ سال است که در کشورمان ایران می گذرد؛ یعنی ادامه سرکوب، استبدا و تجاوز به حقوق و آزادی دموکراتیک مهر باطل زده وپایان رژیم ولایت فقیه و استبداد قرون وسطایی حاکم بر میهن ما باشد.

اقتباس از مقاله «محمد جواد اکبری» در سایت کلمه

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا