گوناگون

این حقیقت را نباید نادیده گرفت!

رسول منتجب‌نیا، قائم مقام حزب اعتماد ملی در پاسخ به این پرسش که آیا شیخ کروبی کماکان بر مواضع سیاسی گذشته خود تأکید دارد یا خیر؟ اظهار کرد: بله. به هر حال آن‌ها (مهدی کروبی و میرحسین موسوی) پای حرف‌هایشان ایستاد‌ه‌اند و از اعتقاداتشان دست بر نمی‎دارند. آقای کروبی از نظر روحی در وضعیت بسیار خوبی است، اما در هفته‌های اخیر از نظر جسمانی دچار ناراحتی‌‌هایی در ناحیه ستون فقرات و دیسک کمر شده‌اند. …

قائم مقام حزب اعتماد ملی با تأکید بر اینکه کروبی از نظر روحی در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد، گفت: میرحسین موسوی و مهدی کروبی از اعتقاداتشان دست بر نمی‎دارند و پای حرف‌هایشان ایستاد‌ه‌اند.

رسول منتجب‌نیا، قائم مقام حزب اعتماد ملی در گفت‌وگو با سایت اصلاحات‌نیوز در پاسخ به این پرسش که آیا شیخ کروبی کماکان بر مواضع سیاسی گذشته خود تأکید دارد یا خیر؟ اظهار کرد: بله. به هر حال آن‌ها (مهدی کروبی و میرحسین موسوی) پای حرف‌هایشان ایستاد‌ه‌اند و از اعتقاداتشان دست بر نمی‎دارند.

به گزارش کلمه، این فعال سیاسی اصلاح‌طلب ادامه داد: «برخی پزشکان جراحی مُهره‌های کمر را پیشنهاد داده‌اند، اما بعضی دیگر نیز جراحی را تجویز نکرده‌ و معتقدند کسالت ایشان با دارو برطرف خواهد شد».

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا