زحمتکشان

ضرب‌وشتم و بازداشت در اعتراض رانندگان شرکت واحد تهران

تجمع مسالمت‌آمیز رانندگان شرکت واحد در مقابل شهرداری تهران با یورش پلیس سرکوب شد و نیروهای امنیتی تعدادی از این رانندگان را توام با ضرب‌وشتم بازداشت کردند …
تجمع مسالمت‌آمیز رانندگان شرکت واحد در مقابل شهرداری تهران با یورش پلیس سرکوب شد و نیروهای امنیتی تعدادی از این رانندگان را توام با ضرب‌وشتم بازداشت کردند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ساعت ۱۰ صبح امروز رانندگان شرکت واحد به دلیل پیگیری درخواست مسکن به شهرداری مراجعه کرده بودند، اما توسط یگان ضد شورش نیروی انتظامی مورد ضرب‌وشتم قرار گرفته و برخی از آنان بازداشت شدند.
بر اساس گفته‌های منابع حاضر در این تجمع؛ محمدعلی اصلانی، امیرعباس حسینی، ناصرمحرمزاده، ایرج فدایی، حسن سعیدی، وحید فریدونی، علیرضا توسلی و امیر تاخیری توسط ماموران نیروی انتظامی دستگیر و به مکان نامعلومی منتقل شدند.
بر اساس این گزارش، خیابان‌های منتهی به شهرداری کاملا در کنترل یگان ضد شورش نیروی انتظامی قرار گرفت و از تجمع ممانعت بعمل آمد. هم‌چنین رانندگان در پایانه فیاض بخش تجمع کرده بودند که نیروهای انتظامی در آن‌جا نیز معترضین را با ضرب‌وشتم پراکنده و تعدادی را بازداشت کردند.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا