گوناگون

در شهردار بناب چه میگذرد !

در ادامه دستگیری‌ها در شورای اسلامی شهر و شهرداری بناب شهردار این شهر به همراه دو کارمند دیگر شهرداری دستگیر شدند…


به گزارش فرارو،با دستگیری این سه نفر مجموع دستگیرشدگان در پرونده رشوه و تبانی در شورای اسلامی شهر و شهرداری بناب تاکنون به ۱۸ نفر رسید و تحقیقات نیز در این مورد همچنان ادامه دارد.

همچنین تاکنون در بین دستگیرشدگان شهردار، یکی از معاونان شهردار، یکی از اعضای شورای اسلامی شهر، ۱۰ نفر از کارکنان شهرداری به چشم می خورد و ۵ نفر دیگر نیز افرادی هستند که در بحث ساخت و ساز فعالیت داشته‌اند.
هنوز برآورد دقیقی از مبالغ تبانی و ارتشاء در ارتباط با پرونده شورای اسلامی شهر و شهرداری بناب وجود ندارد و با این حال پرونده همچنان برای بررسی بیشتر مفتوح است.
این گزارش می افزاید، یکی از اعضای شورای اسلامی شهر بناب ضمن تأیید خبر دستگیری شهردار بناب خاطرنشان کرد: برای انتخاب سرپرست جدید شهرداری بناب منتظر نظر و پاسخ مسئولان استانداری خواهیم بود.
گفتنی است: شهردار بناب در ۱۶ اسفند سال ۱۳۹۳ با رأی اکثریت اعضای شورای اسلامی شهر بناب به این سمت انتخاب و در فروردین ماه سال ۱۳۹۴ رسماً به عنوان شهردار بناب معرفی شد.
شهرستان ۱۴۰ هزار نفری بناب در ۱۱۰ کیلومتری جنوب تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی واقع شده و درجه شهرداری آن هشت است و ۴۱۷ کارمند و کارگر در این شهرداری مشغول به کار هستند.
همچنین تعداد اعضای شورای اسلامی شهر بناب به نسبت جمعیت آن ۹ نفر است.
پیش از این نیز شورای شهر مرند و اسکو منحل شده بود و سلب عضویت چهار شورای شهر تبریز و دستگیری چند نفر از مدیران شهرداری تبریز، دستگیری در شهرداری‌های و شورای شهرهای بناب و شهرداری هادی‌شهر از دیگر پرونده‌های شوراهای شهر و شهرداری‌های استان است.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا