گوناگون

حسن روحانی: هیچ قدمی در مذاکرات هسته ای بدون مشورت با رهبری برنداشته ایم

حسن روحانی که به مناسبت روز دانشجو در جمع تشکل‌های دانشجویی در دانشگاه تهران دیده شد، سخنانش را در حین شعار های دانشجویان آغاز کرد.
اگرچه این بخش از مراسم، توسط تلویزیون ایران پخش نشد، اما به گفته دانشجویان حاضر در مراسم، شعارهایی در مورد لزوم لغو حصر، آزادی نرگس محمدی و در حمایت از احمد منتظری در سالن طنین انداز است.

resized_421793_543

به گزارش زیتون،روحانی در مورد برجام و تمدید تحریم های ده ساله صحبت کرد و گفت که ملت ما نمی گذارد احدی برجام را پاره کند.
او در ادامه این بخش از سخنانش افزود: «هیچ قدمی در برجام برنداشتیم مگر آنکه با مقام معظم رهبری مشورت کردیم و جلسه گذاشتیم. ایشان نامه‌های مکتوب ایشان و دستور من روی نامه‌های ایشان موجود است. هیچ نامه‌ای از رهبری نبوده که روی آن دستور ندهم. مبنای ما اجرای دستورات ایشان بود.»
روحانی خاطرنشان کرد: «نکات رهبری در نامه را اجرا کردیم. امید به آینده و اجماع در کنار هم، باعث این مساله شد. برای تصمیمات در مورد مذاکرات ساعت‌ها جلسه در حضور رهبری برگزار شد که روزی این‌ها منتشر می‌شود. آمریکا و صهیونیست‌ها در راس می‌خواستند ایران‌هراسی را در دنیا جا بیندازند و بگویند ایران خطر منطقه و ثبات است و برای صلح جهانی خطرناک است.»

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا