گوناگون

به من گفتند ترمز دستی را بکشم!

محمود صادقی، نماینده مجلس و رییس فراکسیون شفاف‌سازی مجلس، امروز میهمان دانشجویان تهران و سخنران برنامه «صحن دانشگاه، حصن آزادی» به مناسبت روز دانشجو بود…

photo_2016-12-06_23-02-45
به گزارش ایلنا، وی سخنان خود را با این جمله آغاز کرد: «به من توصیه کرده‌اند ترمز دستی را بکشم» دانشجویان که پیش‌تر با شعار یی از « صادقی» حمایت کرده و به استقبال  او رفته بودند، با سر دادن شعار «صادقی حمایتت می‌کنیم» حمایتشان را از افشاگری های اخیر او در مورد لاریجانی  نشان دادند.
صادقی در ادامه با آرزوی امکان بروز «شور و شعور» در بین دانشجویان تاکید کرد
محمود صادقی در پاسخ به شعار دانشجویان در حمایت از محصورین، گفت: «یک نفر بدون محاکمه محدودیتی برایش ایجاد شده این خواسته کمی است که بخواهیم اول محاکمه شود و در صورتی که اثبات جرم نشد، آزاد شود.»
محمود صادقی در ادامه به موضوع حساب های شخصی رییس قوه قضاییه پرداخت و گفت: «بنده در هیات نظارت بر رفتار نمایندگان فردا باید پاسخ‌گو باشم. برخی مدعی‌اند که سوالی که من کردم به دیگران ارتباط دارد من گفتم دیگران چه کسانی هستند. همه به من می‌گویند مگو. حتی به من می‌گویند آرامش مجلس باید حفظ شود. ولی می‌گویند این سوال من ریشه در آن سوی مرزها دارد. خیلی جالب است که این گونه با سوال من برخورد شده است.»

صادقی برای چندمین بار تاکید کرد: «من تنها یک سوال پرسیدم که با توجه به اظهارات وزیر اقتصاد که گفته بود، حساب‌های سپرده‌ای وجود دارد، گفتم این حساب‌ها چیست و حدود قانونی و موازین شرعی مورد استناد چه هست. من نمی‌دانم چه ایرادی داشت که این تعابیر را رییس قوه قضاییه علیه من داشت.»
صادقی در ادامه به هشدار وزارت اطلاعات اشاره کرد و گفت: «یکی از دوستان وزارت اطلاعات می‌گفت تو پرونده‌ات پاک است ولی مراقب باش.»

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا