گوناگون

انفجار در مرکز اهواز ۱۰ زخمی و یک کشته برجای گذاشت

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از وقوع انفجار شدید در مرکز شهر اهواز خبر داد که ۱۰ زخمی و یک کشته برجای گذاشت…
حادثه انفجار در خیابان گندمی اهواز

امیر نجفی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه خوزستان، اظهار کرد: راس ساعت ۱۷:۵۲ امروز(سه‌شنبه، ۲٣ آذر)، شهروندان با تماس به ستاد سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز حادثه انفجار در خیابان گندمی در محله باغ شیخ در مرکز شهر اهواز را گزارش دادند.

وی افزود: آتش‌نشانان بلافاصله در قالب ٣ تیم از ایستگاه مرکزی آتش‌نشانی اهواز به محل اعزام شدند و فرمانده وقت با حضور در محل مشاهده کرد که متاسفانه در اثر شدت انفجار، یک مجتمع مسکونی سه طبقه به صورت صد درصد، دو واحد ویلایی دو طبقه همجوار به صورت صد درصد و یک واحد ویلایی پشت ساختمان نیز به صورت صد درصد تخریب شده‌اند.

نجفی ادامه داد:پس از اطلاع از آخرین وضعیت حاضران و همسایه‌ها، آتش‌نشانان توانستند با انجام عملیات آواربرداری نقطه‌ای، آخرین نفر از ساکنان را که خانمی بود که زیر آوار مانده و متاسفانه فوت شده بود را، از زیر آوار خارج کنند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: دلیل وقوع این انفجار در دست بررسی است.

دکتر شهیار میرخشتی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در حادثه انفجار در خیابان گندمی اهواز، ۱۰ نفر زخمی شده و یک نفر جان باخته است.

وی افزود: فرد فوت شده، زن ۴٣ ساله با نام فریبا صحرایی است که متاسفانه در زیر آوار جان باخت.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا