گوناگون

دمار از روزگار مردم کشیده اند

روزگار هموطنان ما را شیخ وشحنه،زاهدان ریاکار ومحتسب مستبد وشلاق بدست،به تباهی کشانده است. این روزها وقتی که سایت های انترنتی را باز می کنید، از انواع آسیب های اجتماعی گرفته تا تجاوز به حقوق  شهروندان و سیاه کردن زندگی این ملت رنجدیده و ستم کشیده ، که رنج های روز افزون از جانب قلدران زور و زر در حلقه بیت رهبری خلق آزار را به وضوح می بینید! لحظاتی پیش خبری از قول دادستان تهران،عباس جعفری دولت آبادی اعلام گردید که شب گذشته ۱۲۰ زن و مرد جوان در یک کافی‌شاپ‌ با حکم سرپرست دادسرای ناحیه ۲۱ تهران دستگیر شدند…

دولت‌آبادی وضعیت بازداشت شدگان را «نامناسب» توصیف کرد و گفت: «متهم اصلی، به مدیر کافی‌شاپ مذکور برای چهار ساعت برگزاری مراسم هفتصد هزار تومان اجاره» پرداخت کرده بود. به گفته او دو «خواننده غیرمجاز» نیز در این کافی‌شاپ حضور داشتند.
دادستان تهران اضافه کرد متهمان پرونده «با صدور قرار تامین به زندان معرفی شدند».
خبرگزاری فارس در گزارشی نوشت در این میهمانی «۱۵ بطری مشروبات الکلی کشف و ۱۵ نفر از متهمان در حالی که مست بودند دستگیر شدند.»
جعفری دولت آبادی همچنین خبر داد که با حکم دادستانی از ادامه فعالیت کافی‌شاپ جلوگیری شده است، زیرا «برخورد با چنین مفاسدی از وظایف ذاتی دادستانی است و در پایتخت کشور اسلامی زیبنده نیست کافی‌شاپ که باید محل امن برای حضور خانواده‌ها باشد، به مرکز فساد تبدیل گردد.»

[این سر قافله قبیله جرم وجنایت  و ویرانگر پایتخت  که سال ها دمار از روزگار مردم کشیده اند]

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا