گوناگون

تهدید خامنه‌ ای بی‌ پاسخ نماند؛ واکنش اسرائیل

نخست وزیر اسرائیل به اظهارات روز گذشته خامنه‌ ای واکنش نشان داد. رهبر رژیم« ولایت فقیه» برای دومین بار وعده نابودی اسراییل تا ۲۵ سال آینده را داده است. نتانیاهو گفته: تهدید اسرائیل، ایران را در معرض خطری جدی قرار می‌دهد…

به گزارش رادیو فرانسه به نقل از روزنامه اسرائیلی هاآرتص، نخست وزیر اسرائیل به جمهوری اسلامی هشدار داد که تهدید اسرائیل آن کشور را در معرض خطری جدی قرار خواهد داد.

بنابراین گزارش، بنیامین نتانیاهو در جریان سفربه قزاقستان، از نورسلطان نظربایف، رییس‌جمهوری آن کشور خواسته که این هشدار را به حسن روحانی، همتای ایرانی‌ خود منتقل کند.

علی خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران روز چهارشنبه، در دیدار با دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین هشدار داد که اسرائیل تا ۲۵ سال دیگر وجود خارجی نخواهد داشت

به گزارش روزنامه هاآرتص، بنیامین نتانیاهو گفته است اگر ایران رویکردش را نسبت به اسرائیل تغییر دهد، اسرائیل هم رویکردش در قبال تهران را عوض خواهد کرد.

روزنامه هاآرتص این گزارش را به نقل از یک مقام بلندپایه سیاسی، آگاه به جزئیات نقل کرده است اما نام این منبع را فاش نساخته است.

قرار است هفته آینده حسن روحانی،  در سفر به قزاقستان با نورسلطان نظربایف دیدار کند.

بنیامین نتانیاهو، روز سه شنبه، پیش از سفر یک روزه به قزاقستان، در سفری ۷ ساعته به باکو، پایتخت جمهوری آذربایجان با الهام علی اف رییس جمهوری این کشور دیدار و گفت و گو کرد. چند یادداشت تفاهم همکاری با آذربایجان در جریان این سفر کوتاه به امضاء رسید.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا