گوناگون

استعفای منتجب‌نیا از قائم‌مقامی حزب اعتماد ملی

برخی گزارش‌ها حکایت از آن دارد که رسول منتجب‌نیا، قائم‌مقام حزب اعتمادکلی، از سمت خود استعفا داده است…

ایلنا در گزارشی نوشت که شورای مرکزی حزب اعتماد ملی به منتجب‌نیا یک هفته وقت داده است تا در صورت تمایل بار دیگر در سمت قائم‌مقام این حزب فعالیت کند، گرچه این شورا اعلام کرده «هیچ شروطی را نخواهد پذیرفت و قائم مقام باید در راستای مصوبات شورای مرکزی عمل کند.»
به نوشته ایلنا مهدی کروبی، دبیرکل در حصر حزب اعتمادملی، نیز در جریان استعفای قائم‌مقام خود بوده و این خبر با چند واسطه به اطلاع او رسیده است. کروبی استعفای منتجب‌نیا را پذیرفته و «تصمیم‌گیری در این مورد را به شورای مرکزی حزب اعتماد ملی واگذار کرده است.»
با این حال یغما فشخامی، روزنامه‌نگار، در صفحه توییتر خود نوشت که کروبی تاکنون از استعفای منتجب‌نیا بی‌خبر است و قرار است در ملاقات روز سه‌شنبه این مساله به اطلاع او برسد.
به گزارش زیتون ، حزب اعتمادملی در ماه‌های اخیر شاهد برخی اختلاف‌ها میان اعضای خود بود. این اختلاف‌ها دربار چگونگی تعامل این حزب با شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان رخ داد. حواشی این اختلاف تا جایی پیش رفت که روابط عمومی حزب اعتماد ملی در بیانیه‌ای اعلام کرد که این حزب سخنگو ندارد و اسماعیل گرامی‌مقدم که به عنوان سخنگو فعالیت می‌کرد و از مخالفان تصمیم‌های قائم مقام حزب است در جوابیه‌ای اعلام کرد توسط دبیرکل حزب انتخاب شده است و تغییر سخنگو از وظایف شورای مرکزی است نه قائم مقام حزب.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا