گوناگون

میرسلیم کاندیدای نهایی «موتلفه» در انتخابات ریاست جمهوری اعلام شد

دبیرکل حزب موتلفه اعلام کرد که میرسلیم کاندیدای نهایی حزب موتلفه اسلامی برای انتخابات ۹۶ است…
Afbeeldingsresultaat voor ‫میرسلیم‬‎

به گزارش خبرگزاری فارس، محمدنبی حبیبی در اجلاس سراسری دبیران استانها و شهرستانهای حزب موتلفه اسلامی که صبح امروز (پنجشنبه) در مشهد برگزار شد ضمن سخنانی در تجلیل از «حماسه ی ۹ دی» و حمله ی شدید به جنبش سبز، گفت: ما در جلساتمان تصمیم گرفتیم اولا با ظرفیت کامل وارد انتخابات ریاست جمهوری و شوراها بشویم و ثانیا یک نامزد حزبی داشته باشیم و همه ظرفیت خود را برای پیروز شدن او بکار بگیریم.
حبیبی با بیان اینکه چه ائتلافی بین نیروهای انقلاب[ بخوان ضد انقلاب و خائنان به آرمان های انقلاب بهمن] صورت بگیرد یا نگیرد ما در انتخابات حضور خواهیم داشت، گفت: اگر ائتلافی بین نیروهای انقلاب[غارتگران]صورت گرفت، ما تلاش می‌کنیم در جلسات ائتلاف، با استدلال هایی که داریم، از آقای میرسلیم دفاع کنیم تا وی بعنوان نامزد موتلفه اسلامی در فرآیند ائتلاف مورد قبول قرار گیرد.
وی تصریح کرد: اگر نیروهای انقلاب به یک ائتلاف مورد قبول ما هم برسند، قطعا برای ما موضوعیت خواهد داشت چراکه ما معتقدیم اگر نیروهای انقلاب در انتخابات ۹۶ با یک نامزد وارد میدان انتخابات بشوند احتمال پیروزی‌شان بالاست اما اگر بعنوان مثال با دو کاندیدا به عرصه انتخابات ورود پیدا کنند، احتمال شکستشان بالاست.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: ما ۶۰ شاخص را برای افراد واجد شرایط در موتلفه اسلامی تعیین کرده ایم؛ این معیارها مکتوب شد و در اختیار دبیران استانها، اعضای شورای مرکزی موتلفه اسلامی، اعضای هیات اجرایی قرار دادیم.
حبیبی افزود: ۸ نفر در این مسیر تحت بررسی قرار گرفتند و ۴ نفر از آنها گفتند ما نمی‌توانیم کاندیداهای ریاست جمهوری بشویم. بنده هم اعلام کردم احساس تکلیف برای کاندیدا شدن نمی‌کنم.
وی خاطرنشان کرد: این ۴ نفر در اویل آذرماه سال جاری و پس از جلسات فشرده در معرض رای شورای مرکزی حزب قرار گرفتند و بعد از طی همه این مراحل آقای «سید مصطفی میرسلیم» با یک رای قابل توجه و اظهار نظر شورای مرکزی بعنوان کاندیدای حزب موتلفه اسلامی تعیین شد.
وی میر سلیم را «عسگراولادی دوم» نامید.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا