اخبار

در دیدار خصوصی «خامنه ای» به «روحانی» اجازه داد که در انتخابات ۹۶ شرکت کند

در آخرین دیدار علی خامنه ای با حسن روحانی مقرر شد که «حسن روحانی» برای انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۹۶ اعلام کاندیداتوری کند…

به گزارش خبرنگار «آمدنیوز»، یک منبع مطلع در بیت رهبری رژیم «ولایت فقیه» اظهار کرد: آخرین دیدار روحانی با رهبری حکومت اسلامی در روز دوشنبه ۱۱ بهمن ماه ۱۳۹۵ برگزار گردید.

وی گفت: در این دیدار مسائل مختلفی مطرح شد؛ از جمله گلایه‌ی حسن روحانی به خامنه‌ای در خصوص شدت یافتن حملات رسانه‌های وابسته به نهادهای نظامی و امنیتی به وی و دولتش. به همین دلیل حسن روحانی خواستار ارائه توصه های از سوی خامنه ای برای «شرکت یا عدم شرکت» در انتخابات ریاست ‌جمهوری سال ۹۶ شد. خامنه ای نیز به حسن روحانی گفت: «این حملات که اشکالی ندارد، باعث می‌شود شما در انتخابات رأی بیاورید.»

چنین سناریویی خبر از بحث ها و گفتگوهای پشت پرده ای می دهد که چه کسانی به‌عنوان نامزد انتخاباتی «دوازدهمین رئیس‌جمهور» رژیم ولایت‌فقیه، در اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۶، معرفی خواهند شد؟. همیشه قاعده این است که دیکتاتوری‌ها برگزار «همایش» انتخاباتی را عرفا در پشت پرده انجام می دهند و کانداها را انتصاب و چند هفته مانده به انتخابات رسانه ای می کنند. با توجه به حمایت های پشت پرده و همچنین استفاده از ابزاری ویژه،هنوز کمتر از چهار ماه به تاریخ برگزاری این انتخابات باقی نمانده است اما مردم کشور نمی‌دانند که چه کسانی می‌خواهند یا اجازه دارند در انتخابات شرکت کنند و اصولاً این کسان چه برنامه‌یی دارند؟

بی تردید دل بستن به کسانی که در اطاق فکری بیت رهبری  در مقام نامزد انتخاباتی‌ای که در راه مصالح مردم عمل خواهد کرد، واهمه ای بیش نبوده و نیست! برای اثبات این مدعا نیازی به اقامه دلیل و برهان نیست زیرا  چنین کسانی بخشی از همان«حاکمیتی» هستند که مسیر جامعه را در گذر از مرحلهٔ دیکتاتوری به مرحلهٔ دموکراتیک، مسدود کرده و می کنند.و هیچ برنامه‌یی برای ایجاد تغییر ندارند.  آقای  حسن روحانی نیز تافته ی جدا بافته ای از این  قافیه نیست!

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا