گوناگون

اعتراف دیگر؛ این بار از «نایب رئیس مجلس شورا اسلامی»

چه غلطی کرده‌ایم که دانشجو ما را هو می‌ کند…

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفته: اینکه امروز معلوم نیست ۸۰۰ میلیارد دلار در مملکت کجا رفته است، مقصر خود ما هستیم و به‌ دلیل ضعف های حاکمیتی دچار این مشکلات شده‌ایم و نباید آن را به گردن آمریکا یا هر کشور دیگری بیندازیم، آخر مگر ما خواب بودیم که این‌ همه اختلاس در کشور روی داد؟ قوه قضاییه کجا بود؟ این گرفتاریها را ما در کشور درست کرده‌ایم نه آمریکا.

پزشکیان که در دانشگاه شیراز سخنرانی می‌ کرد گفت‌: مشکلات کشور را نباید گردن این‌ و آن انداخت و ما خودمان باعث بسیاری از مشکلات شده‌ایم و این‌که امروز نمی‌توانیم برویم در دانشگاه و با دانشجو رودررو حرف بزنیم، ایراد از ما است و باید ببینیم چه غلطی کرده‌ایم که امروز دانشجو ما را هو می‌کند، در غیراینصورت دانشجو دیوانه نیست که این کار را از روی عمد انجام دهد.

وی اعتراف کرد؛ ما راه انقلاب را نرفتیم. حرف ما با عمل ما یکی نیست. زمان شاه می‌گفتند ما هیچ‌چیز نمی‌خواهیم، این صداوسیما را یک ساعت به ما بدهید ما مملکت را اسلامی می‌کنیم. الان که تماماً دست ماست، چه‌کار کرده‌ایم؟

نایب‌رییس مجلس، در خصوص پرونده های فساد مالی بزرگ گفت: تنها متهمان نفتی مقصر نیستند بلکه افرادی که نفت را برای فروش در اختیار آنها قراردادند نیز مقصرند.

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا