ورزشی

افشاگری ملی‌پوش سابق استقلال از فساد در فوتبال ایران

هافبک ملی پوش سابق استقلال که سابقه حضور در لیگ اروپایی را نیز در کارنامه دارد اعلام کرد برای گفتن حقایق در خصوص فساد در فوتبال ایران راهی کمیته اخلاق خواهد شد.

راه آهن روز گذشته برابر آلومینیوم اراک شکست خورد و این مساله باعث شد تا سیروس دین محمدی که به تازگی هدایت این تیم را قبول کرده، به شدت نسبت به فساد در فوتبال واکنش نشان دهد.

سیروس دین‌محمدی در این باره می‌گوید: واقعا من در این سال‌هایی که در فوتبال هستم حس می‌کنم که این رشته ورزشی خیلی کثیف شده است و اتفاق‌هایی در این می‌افتد که اصلا خوشایند نیست. لیگ یک ما واقعا کثیف شده است و این اتفاق خوبی نمی‌تواند برای فوتبال ما باشد. متاسفانه همه می‌گویند که راه‌آهن در سه بازی اخیر خود شکست خورده است اما کسی نمی‌گوید قبل از بازی چه اتفاق‌هایی افتاده است. شب قبل از بازی ما یکی از بازیکنان ساکش را جمع کرد و رفت که این اتفاق واقعا عجیب است و من قصد دارم با حضور در کمیته اخلاق آن را پیگیری کنم. خودم هم دلیل آن را نمی‌دانم اما قطعا به کمیته اخلاق می‌روم تا این مسائل عجیبی که افتاده را پیگیری کنم.

وی ادامه داد: شاید کسی نداند ولی چند بازیکن به من گفتند که قبل از بازی‌های ما با ما تماس گرفته شده و صحبت‌های عجیبی با ما در میان گذاشتند. باشگاه‌های دیگر چون می‌دانند که راه‌آهن دیگر به لیگ ۲ سقوط نمی‌کند چنین پیشنهادهایی به بازیکنان ما می‌دهند.

سرمربی راه آهن در این خصوص اعلام کرده با حضور در کمیته اخلاق پیگیر این موضوع خواهد بود: من به همراه مدیرعامل باشگاه راه‌آهن حتما به کمیته اخلاق می‌رویم و این موضوع را پیگیری می‌کنیم چراکه اعتقاد دارم باید جلوی فساد در لیگ یک را گرفت. البته من سیروس دین‌محمدی تنهایی نمی‌توانم کاری کنم و فکر می‌کنم مربی‌های دیگر هم باید بیایند و کمک کنند تا فوتبال ما پاک شود.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا