گوناگون

فعلا و البته فعلا در انتخابات مستقیم وارد نمی‌شوم

محمود احمدی‌نژاد می‌گوید به سکوت ادامه نخواهد داد. او جناح خود را وابسته به «دو جریان سیاسی» کنونی ندانست و گفت نمی‌تواند در انتخابات تماشاچی باشد.  و به اتهاماتی که متوجه عملکرد دو دولت نهم و دهم شد پاسخ های کوبنده و پی در پی خواهم داد…
Afbeeldingsresultaat voor ‫احمدی نژاد در کنار خامنه ای‬‎

به‌گزارش سایت «انتخاب»،احمدی نژاد گفت: سکوت ما به معنی بی توجهی به مسائل نیست. مملکت را بکنند توی حلقوم آمریکا و ما نگاه کنیم ؟!  ثروت های ملت را بالا بکشند؟! شوخی نداریم در این مسائل…

علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی پنجم مهرماه سال جاری احمدی‌نژاد را از شرکت در انتخابات ریاست جمهوری منع کرد. این موضع خامنه‌ای به بحث کاندیداتوری احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست ‌جمهوری سال آینده پایان داد و او در نامه‌ای تبعیت خود را از نظر رهبر اعلام کرد. احمدی‌نژاد سپس در آبان‌ماه به حامیان خود از عدم مشارکت‌اش «به هر شکلی» در انتخابات آینده خبر داد و تأکید کرد که در انتخابات پیش‌رو از کسی حمایت نخواهد کرد.

احمدی‌نژاد اما این بار در این‌باره گفت: «شرایط چهارماه پیش برای آن زمان و در پاسخ به سئوالات آن مقطع بود، الان شرایط فرق کرده است. خیلی وقت‌ها نمی‌شد مستقیم حرف زد.»

وی گفت:  به وقتش سیلی های پی در پی خواهد آمد.چه کسی تو را اینقدر پر رو کرده که این طور حرف می زنی؟ انگار به دیوار سفت نخوردی.

او به‌تازگی در دو بیانیه از عملکرد دولت‌های خود در برابر انتقاد «خالی بودن خزانه کشور» و «خالی بودن انبارهای کالاهای اساسی در کشور» در زمان تحویل دولت به حسن روحانی، دفاع کرد و وعده داد که به مرور «به دیگر ادعاها از جمله بدهکار بودن دولت، یارانه‌ها، فساد، مواضع هسته‌ای و درآمد ارزی» نیز خواهد پرداخت.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا