اخبار

چرا رژیم بر آشفته است؟

عبدالله حاجی صادقی٬ جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه گفته «برخی عکس العمل‌های انقلابیون گل به خودی است.» گروه‌بندی‌های سیاسی ، به غیر از موقعیت منحصر به فرد سیدعلی خامنه‌ای، هم‌اکنون در حال تغییر است و این را می‌توان در تحرّک و کنش و واکنش میان جمع شدگان غارتگر در درون حاکمیت و حرکت‌‌ها و مانورهای سیاسی کسانی مانند علی لاریجانی، مطهری، ناطق نوری، باهنر، عارف، و جز اینها در کمرنگ کردن مرزبندی‌های جناحی مشاهده کرد…

به گزارش دیگربان، حاجی صادقی گفته که «باید خطر قداست زدایی را بیان کرد و باید بسیار مراقب بود که در این عمل پیاده نظام جبهه مقابل نشویم.»

وی اضافه کرده «برخی در دفاع از انقلاب و ولایت فقیه٬ بازی می‌خورند و در زمین حریف بازی می‌کنند.»

حاجی صادقی اضافه کرده «دشمن به تغییر ذائقه مردم دل خوش کرده است و حتی نیروهای انقلاب هم در معرض خطرند.»

به گفته وی «امروز دوران غربت ولایت نیست، ما باید ظرفیت قوی خویش را در کشور ببینیم، جوانان انقلابی [ بخوان چماق بدستان جانی و مزدوران آدمکش]جانفدای ولایت و گوش به فرمان رهبری هستند.»

چنین موضعگیری  جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه ، ناشی از بی اطلاعی زندگی میلیون ها انسان  که به نان شب محتاجند نیست، بلکه با هدف عوامفریبی ارائه می شود. مردمی که زیر فشار اقتصادی و سرکوب سیاسی و امنیتی رژیم ولایت فقیه له شده‌اند و کمرشان خم شده است ؛ با سخنانی پوچ و بی محتوی حاجی صادقی ها ، مطالبات مبرم اقتصادی و اجتماعی‌توده ها ی ﻧﺎراﺿﯽ و ﺗﺤﺖ ﺳﺘﻢ ، برآورد نمی شود.

میهن ما ایران از آن خلق هایی است که در آن زندگی می کنند و در برابر خیانت سران رژیم های حاکم از حق شهروندی خویش ، از استقلال و حق حاکمیت خود دفاع می کنند. نه از رژیم مستبد دینی!

برای روشن شدن ابعاد مسموم و عقب مانده ذهنیت  عبدالله حاجی صادقی٬باید تاکید کرد: مبارزه با فقر و بی عدالتی اجتماعی،برای ایجاد جامعه نوین، وتامین صلح جهانی بعنوان شرط بقای بشریت! در نهایت سوسیالیسم است که حفظ تمدن را ضمانت می کند نه افکار واپس مانده قرون وسطایی حاکم بر «اسلام فقاهتی».

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا