زحمتکشان

تظاهرات اعتراضی با سفره خالی

کارگران کنتورسازی به نشانه اعتراض سفره‌ خالی در مقابل استانداری قزوین پهن کرده و کنار آن صف کشیده‌اند. امام جمعه نکا گفته: «وجود ۲۰ میلیون ایرانی فقیر و زیر خط فقر در خور شأن نظام اسلامی نیست.» فاصله طبقاتی بسیاری در جامعه وجود دارد و وجود خودروهای میلیاردی، کاخ‌نشینی، ویلاسازیهای آن‌چنانی و همچنین کوه‌خواری، زمین‌خواری برخی افراد و در کنار آن فقر و بیچارگی عده‌ ای از افراد مستمند، مسائلی است که جامعه را آزار می‌دهد…
ایران پرس نیوز

 

به گزارش شاخص،شرکت کنتورسازی به علت عدم مدیریت مناسب و شکایات متعددی که توسط سهامداران صورت گرفته است تعطیل شده است.

به گفته کارگران، سالن‌های این شرکت خالی از تجهیزات شده و خط تولید‌ها از کار افتاده‌اند به طوری که کارگرها در بلاتکلیفی به سر می‌برند و هر روز وقت خود را بدون هیچ کاری سپری می‌کنند.

کارگران بارها برای دریافت حق و حقوق خود راهپیمایی و تجمعات زیادی را در شهر صنعتی البرز و مقابل استانداری قزوین به راه انداخته‌اند که با وعده‌های مسوولان مواجه شده‌اند.

در حال حاضر هیچکدام از وعده‌های داده شده تحقق نیافته است و کارگران همچنان ماه‌ها بدون حقوق و درآمد با مشکلات عدیده‌ای دست و پنجه نرم می‌کنند.

با توجه به روزهای پایانی سال و مخارج قابل توجهی که هر خانواده‌ای با آن مواجه است نیز امروز کار به جایی رسیده است که ده‌ها نفر از کارگران  شرکت کنتورسازی به عنوان آخرین راه چاره و به نشانه اعتراض سفره‌ای خالی را در مقابل استانداری قزوین پهن کرده و کنار آن صف کشیده‌اند تا شاید مسوولان پاسخی برای رفع مشکلات آن‌ها داشته باشند.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا