گوناگون

ضرغامی هم به لیست سیاه کاندیدا ها اضافه شد !

رئیس اسبق سازمان صدا و سیما، رسما حضور خود را در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ اعلام کرد.ضرغامی رابطه خوبی با محمود احمدی‌نژاد دارد، او ضمناً، در دههٔ ۶۰ با سپاه پاسداران و نیروی انتظامی همکاری داشت. وی همچنین معاونت امور سینمایی وزارت ارشاد در دوران وزارت علی لاریجانی و مصطفی میرسلیم و معاونت صداوسیما در امور استان‌ها و حقوقی و امور مجلس در دوران ریاست لاریجانی را برعهده داشت. او عضو شورای عالی فضای مجازی و رئیس پیشین صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران (از ۳ خرداد ۱۳۸۳ تا ۱۵آبان ۱۳۹۳) است…

Afbeeldingsresultaat
اتحادیه اروپا طی تصمیم مورخ ۴ فروردین ۱۳۹۱ ، هفده مقام ایرانی از جمله عزت الله ضرغامی را به دلیل نقشی که در نقض گسترده و شدید حقوق شهروندان ایرانی داشته‌اند، از ورود به کشورهای این اتحادیه محروم کرد. کلیه دارایی‌های این مقامات نیز در اروپا توقیف خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، عزت الله ضرغامی رئیس اسبق رسانه ملی و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، با انتشار پستی در صفحه شخصی خود، رسما نامزدی خود را در انتخابات ریاست جمهوری آینده اعلام و بر پایبندی به تصمیم جمعی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی تاکید کرد.

در پست ضرغامی آمده است:
«با انگیزه اصلاح مدیریت کلان کشور و پاسخ به مطالبات شرافتمندانه مردم و حل مشکلات آنان، دعوت جبهه مردمی انقلاب برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ را پذیرفتم و پایبندی به عقل و تصمیم جمعی آنان را لازمه موفقیت می دانم.»

بیست و یکم آبان ماه سال جاری ، احمدعلی پورمختار از اصولگرایان مجلس شورای اسلامی قالیباف، ضرغامی و الهام را از جمله گزینه‌های اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری سال آینده معرفی و گفته بود که اصولگرایان از عدم اجماع روی قالیباف در انتخابات سال ۱۳۹۲ پشیمان هستند. از آن جایی که قالیباف ، جلیلی  و محسن رضایی کاندیداهای شکست خورده هستند؛ ضرغامی و الهام نیز سرنوشت مشابه با هم قطاران خود به همراه نخواهند داشت.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا