گوناگون

آخرین اخبار از حمله تروریستی لندن؛ ۴کشته

با کشته شدن سه نیروی پلیس ­آمار کشته شدگان حادثه تروریستی امروز در لندن به چهار تن رسید. همچنین فرد ضارب هم کشته شده است. دراین حادثه ۲۰ تن دیگر نیز زخمی شدند که حال برخی از آنان بسیار وخیم است. (فیلم زیر)…
برای پیوستن به کانال تلگرام «صدای مردم» کلیک کنید

منابع دیپلماتیک فرانسه اعلام کردند در حمله نزدیک پارلمان انگلیس در لندن سه دانش آموز فرانسوی نیز زخمی شدند.

گمان می رود دو مهاجم حمله لندن در یک خودرو بوده اند که یکی از آنان پس از حمله با چاقو به نیروهای پلیس در پارلمان انگلیس هدف گلوله قرار گرفته است.

یک شاهد ماجرای تیراندازی لندن گفت: فرد کشته شده در تیراندازی، عامل حمله بوده است.

به گزارش سی ان ان، شهروند انگلیسی که در محل وقوع حادثه امروز لندن حضور داشت در گفتگو با این شبکه گفت.. امروز شاهد برخورد یک دستگاه خودرو به درهای ورودی ساختمان پارلمان انگلیس بودیم. بعد هم صدای تصادف اتوبوس را شنیدیم. بعد از آن، هیاهوی زیادی بوجود آمد و مردم درحال فرار بودند.

وی افزود: فرد مهاجم به سمت دروازه ورودی ساختمان پارلمان رفت و به سمت یکی از نیروهای پلیس رفت و او را با ضربات چاقو هدف قرار داد. بعد از این اتفاق، افسران پلیس به سمت فرد مذکور رفتند و بعد هم صدای چندین تیراندازی شنیده شد. پنج نفر را دیدم که روی زمین افتاده بودند. وحشت زیادی بوجود امده بود. به نظرم، نیروهای پلیس با تیراندازی خود توانستند فرد مهاجم را از پای دربیاورند.

پلیس انگلیس حمله امروز را یک واقعه تروریستی دانست و از مردم خواست هوشیار باشند و اگر شاهد رفت و آمدهای مشکوک هستند، پلیس را مطلع کنند.

پس از وقوع تیراندازی در نزدیک ساختمان پارلمان انگلیس، هیئت دولت تشکیل جلسه اضطراری می دهد. این جلسه با حضور ترزا می نخست وزیر انگلیس تشکیل می شود.

https://www.youtube.com/watch?v=_FNz2T629HQ

***

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا