گوناگون

در نظام دزدان و غارتگران صداقت بی معناست

رحمت‌الله حافظی عضو کنونی شورای شهر در بیانیه‌ای از شرکت در انتخابات شورای شهر کناره گیری کرد…

Afbeeldingsresultaat voor ‫رحمت‌الله حافظی‬‎

متن بیانیه حافظی به شرح زیر است:

شهروندان محترم تهرانی
با سلام و درود بر شما
صلاح کار کجا و من خراب کجا/ببین تفاوت ره کز کجاست تا به کجا
دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس کجاست دیر مغان و شراب ناب کجا

حجمی از محبت و لطف شما که در روزهای اخیر شامل حال اینجانب شد فرای حقی بود که بر گردنم گذاشته و موظف به اجرای آن بودم، لذا صمیمانه از تک تک شما سپاسگزارم.

آنچه در این چهار سال سعی بر انجام آن داشتم، مجموعه تعهداتی بود که به عنوان نماینده تمامی شما شهروندان بر دوش داشتم و تا آخرین روز کاری خود را موظف به ادامه همین مسیر می دانم. با توجه به شرایط خاصی که در ماه‌های اخیر بر شورای شهر حاکم بود و کمابیش در جریان آن قرار داشتید، ادامه این مسیر حداقل با وضعیت خاص خانوادگی کنونی اینجانب، میسر نبود.
در این مدت سعی بر آن داشتم تا افکار عمومی، فرای جناح و رنگ بندی های سیاسی، به موضوع فساد در ساختارهایی که با بودجه عمومی اداره می شوند حساس شود که با آنچه این روزها می بینم این امیدواری در بنده ایجاد شده که حتی در شورای شهر بدون حافظی هم، دیگر چشم بستن بر فساد در برابر وجدان‌های بیدار مردمی امکان پذیر نباشد.
تا آخرین روزی که حق شما بر گردن اینجانب است سعی می کنم با همین رویکرد از منافع و حقوق شما دفاع کنم و پس از آن نیز امیدوارم منتخبانی که برای شورای شهر انتخاب می کنید همین مسیر را با عزمی راسخ تر از بنده و با شرایطی بهتر و با حمایت شما ادامه دهند تا بیت المال دیگر محل تاراج قرار نگیرد.
تنها خواسته‌ام از تمام همکاران خود در شورای شهر کنونی و شورای آتی این است که هیچ منفعت حزبی و جناحی را به حق مردم ترجیح ندهند و حاضر نشوند پشت سنگرهای نظام از مافیای قدرت و ثروت دفاع کنند.
سلامت همگان را از خداوند منان مسئلت دارم.
قرار و خواب ز حافظ طمع مدار ای دوست
قرار چیست صبوری کدام و خواب کجا

۷ فروردین ۹۶، رحمت اله حافظی

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا