گوناگون

تدارک مهندسی و تخلف در انتخابات با طبل «فتنه» و رمز «نفوذی»

به نظر می رسد همفکران رئیس دستگاه قضایی باز هم برای انتخابات ۹۶ خواب تازه ای دیده اند که وی بار دیگر بر طبل فتنه و دخالت آمریکایی‌ها می کوبد.کشورمان،  در روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶، به‌اجرا درآمدن انتخاباتی را شاهد خواهد بود که علی خامنه‌ای و تمامی جناح‌های قدرت، ‌هم‌صدا با طیفی رنگارنگ از چهره‌ها و نیروهای سیاسی درون حاکمیت ، این سناریو حکومت« ولایی» را انتخاباتی بسیار «حساس و مهم»اعلام خواهد کرد. ..

صادق آملی لاریجانی برای انتخابات خواب فتنه دیده است

بررسی سازوکارهای چند و چون مهندسی انتخابات ۱۳۹۶ نشان از آن دارد که  رایزنی‌های سیاسی پشت درهای بسته بین خودی‌ها، با نظارت سید علی خامنه ای به‌دور از چشم مردم صورت می گیرد. تا از درون این چنین سناریو  انتخاباتی فرد مورد نظر خویش را از صندوق رای در آورده، و  با طمطراق و تشریفات مذهبی با عقاید قرون وسطایی و واپسگرا به عنوان رئیس جمهور بر مردم ستمدیده میهن ما تحمیل نمایند….

Afbeeldingsresultaat voor ‫عکس لاریجانی، خامنه ای ، رئیسی و روحانی‬‎

به گزارش کلمه،صادق آملی لاریجانی در سخنان تازه خود به بهانه رعایت اخلاق به عنوان یک اصل اساسی در جریان رقابت‌های انتخاباتی از سوی نامزدها و هواداران آنان گفته است: آمریکایی ها برای انتخابات امسال خوابهایی دیده اند.

ادعای آشنایی که محافظه کاران هر زمان تدارک مهندسی و تخلف در انتخابات را در برنامه داشتند به دامان خارجی ها متوسل شده و با توهم توطئه و اتهام زنی های مختلف مهندسی مورد نظر خود را انجام داده اند.

او همچنین گفته است: کشورهایی نظیر امریکا نیز باید بدانند که در صورت مداخله‌هایی از این قبیل سیلی بسیار محکمی خواهند خورد.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا