گوناگون

روحانی و رئیسی ثبت نام کردند

در چهارمین روز ثبت نام داوطلبان کاندیداهای ریاست جمهوری، حسن روحانی، برای شرکت در دوازدهمین دور ریاست جمهوری ثبت نام کرد. بعد از خروج روحانی از وزارت کشور، ابراهیم رئیسی،عضو هیئت مرگ نیز وارد وزارت کشور شد و ثبت نام کرد…
Afbeeldingsresultaat voor ‫روحانی و رئیسی‬‎

روحانی هنگام ثبت نام گفت که مخالفان توافق هسته‌ای که قصد “کشتن” آن را داشتند، نباید دولت آینده را اداره کنند. وی با تکرار وعده هایی که در انتخابات پیشین طرح کرده بود، گفت: “هووهایی که بارها به قصد کشتن این فرزند یعنی برجام تصمیم گرفته بودند نمی‌توانند سرپرست خوبی برای آن باشند. بلکه همانهایی که تمام تلاش شبانه‌روزی خود را برای این توافق کردند باید مسیر را تا آخرین قدم ادامه دهند.

روحانی اضافه کرد: آنچه در سال ۹۲ وعده دادیم که چرخ سانتریفیوژ بچرخد، می‌بینید که مدرن‌ترین سانتریفیوژ یعنی IR۸ می‌چرخد »

رییس ستاد انتخابات کشور در باره ی ثبت نام داوطلبان گفت: در چهار روز ثبت نام از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری ۱۰۴۵ نفر ثبت نام کرده‌اند.

به گزارش ایسنا، علی اصغر احمدی ادامه داد: جوان ترین فرد ۱۸ سال و مسن ترین فرد ۹۲ سال سن دارد.

احمدی تصریح کرد: امروز به عنوان روز چهارم ثبت‌نام ۴۰۵ نفر به ستاد انتخابات کشور آمدند.

در میان مجموعه افرادی که تا به حال ثبت نام کرده اند. خبرگزاری ایسنا در باره داوطلبان کاندیداتوری نوشته است: بیش از ۱۰۰۰ نفر تاکنون (جمعه) برای حضور در انتخابات ریاست‌جمهوری ۹۶ ثبت‌نام کرده‌اند که ۱۴ نفر از آن‌ها از شخصیت‌های شناخته‌شده سیاسی کشور به حساب می‌آیند.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا