گوناگون

نوری همدانی معترضان را به اعدام تهدید کرد

در پی تهدیدهای  دولت‌ آبادی، دادستان خامنه ای در تهران اینبار نوبت به  نوری همدانی از مراجع حکومتی رسید  که مردم را تهدید و آنان را به تکلیف  شرعی دعوت کند تا در انتخابات شرکت کرده  و در مقابل «دشمنان» سران حکومت اسلامی  پرشور و اثرگذار  باشند…

Afbeeldingsresultaat voor ‫تظاهرات ۸۸‬‎

گزافه گویی ها، تهدید ها و پرده دری ها از جانب حکومتیان و مراجع آنان تازگی ندارد؛ هراس آنها از اعتراضات روبه گسترش واوج گیرنده جنبش مردمی  به ویژه کارگران است که هر روز گوشه ای از کشور را فرا می گیرد و رژیم ظالم وسمتگر، نگران از افق های روشن فرداهای آزادی و عدالت اجتماعی  که در دل میلیون ها مردم ستمدیده مالا مال از امید است.

رژیم« ولایی » پاسخ اعتراضات بر حق تودهها به فضای ناسالم انتخاباتی را با گلوله، زندان و شکنجه می دهد. حضور پرشور و شجاعانه میلیون ها تن از مردم کشور در تظاهرات خیابانی و مقابله با گزمگان رژیم در سال ۱۳۸۸ تایید از جنبش مقاومت توده ای است که نزدیک به چهار دهه خفقان استبداد دینی، عوام فریبی  و خودسری حاکم بر میهن ماست.
نوری همدانی از مراجع حکومتی، مخالفان تصمیم شورای نگهبان را مفسد فی الارض خواند و گفت: شورای نگهبان برای تشخیص صلاحیت افراد قانون معین کرده است. اگر کسی بخواهد در برابر آن چون و چرا بگوید و اعتراض کند، گناه مرتکب شده و امام خمینی در چند بخش بیان کرده‌اند اگر کسی در برابر تصمیم شورای نگهبان اعتراض کند گناه کرده و نه تنها گناه، بلکه مفسد فی الارض است.

وی همچنین گفت:‌ همه مردم لازم است به‌عنوان ادای وظیفه و تکلیف در انتخابات حضور پیدا کنند و رأی دهند و انتخابات پرشور و اثرگذار در برابر دشمنان برگزار شود.

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا