گوناگون

رویگردانی از «آیت الله قتل عام»

حوالی ساعت ۱۲ ظهر امروز کانال رسمی تلگرام جبهه پایداری اعلام کرد که در انتخابات ریاست‌جمهوری پیش رو از ابراهیم رئیسی حمایت می‌کند و بیانیه جبهه در این رابطه به زودی منتشر می شود.اما این حمایت چند ساعت بیشتر دوام نداشت و به فاصله کمی این حمایت پس گرفته شد. مشکل امروز ابراهیم رئیسی که به درستی مردم  او را «آیت الله قتل عام» می نامند ، ماندن در فاجعه‌ ملی (کشتار زندانیان سیاسی ۶۷ ) و دفاع از آن است نه فقط ارتکابِ آن. هستند کسانی که با همراهی یا سکوت‌شان، در آن فاجعه سهیم بودند اما به تدریج و با رفتار یا گفتارشان، از آن شیوه‌ی نظر و عمل، فاصله گرفتند. اما در پیشگاه مردم هنوز پاسخ خود را نداده اند . «آیت الله قتل عام» هنوز هم به ارتکاب آن فاجعه افتخار می‌کند و ابایی ندارد که آن نقشه را در نقشی به بزرگیِ ریاست‌جمهوری هم ایفا کند…..
Afbeeldingsresultaat voor ‫«آیت الله قتل عام»‬‎

حمایت جبهه پایداری از ابراهیم رئیسی چند ساعت بیشتر دوام نداشت و به فاصله کمی این حمایت پس گرفته شد.

به گزارش کلمه، درحالی که ساعاتی پیش کانال رسمی تلگرام جبهه پایداری از حمایت از ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری خبر داده بود، دقایقی پیش این خبر از خروجی کانال حذف و تکذیب شد.

حوالی ساعت ۱۲ ظهر امروز کانال رسمی تلگرام جبهه پایداری انقلاب اسلامی اعلام کرد که در انتخابات ریاست‌جمهوری پیش رو از ابراهیم رئیسی حمایت می‌کند و بیانیه جبهه در این رابطه به زودی منتشر می شود.

اما دقایقی پیش این خبر از روی خروجی کانال جبهه پایداری حذف شد.

آقاتهرانی دبیرکل جبهه پایداری هم گفته است: این جبهه فعلا از هیچ گزینه‌ای به شکل رسمی اعلام حمایت نکرده و ما در زمان مناسب فرد اصلح را با صدور بیانیه‌ای معرفی خواهیم کرد.

جبهه پایداری که در دوره هشت ساله ریاست جمهوری احمدی‌نژاد از حامیان سرسخت دولت او بود، در بیانیه ای اعلام کرده بود که در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری حمایت می کند.

جبهه پایداری که رهبر معنوی آن مصباح یزدی است در بخش از بیانیه اش آمده بود: از همه اعضا و هواداران پرتلاش و خستگی‌ناپذیر و بی‌ادعا و خدوم خود در سراسر کشور دعوت می‌نماید صادقانه و خالصانه با مدد از ارواح پاک و طیبه شهیدان برای معرفی (ابراهیم رئیسی) به هر طریق شرعی ممکن تلاش نموده و همه دوستان را به این مهم تشویق و ترغیب نماید.”

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا