گوناگون

بگویید برای کدام فاسد اقتصادی حکم بریدید؟

دکتر حسین عباسی نژاد، استاد تمام اقتصاد دانشگاه تهران، در یادداشتی تلگرامی در نقد سخنان رئیسی  نوشت: «دیشب ۷ اردیبهشت ماه ۹۶ که بطور دقیق گفتمان یک طرفه آقای رییسی را گوش می دادم، بر سر ایمان خود به جمهورى اسلامی لرزیدم»…

از خود سوال کردم آیا این همه معضلات فرهنگی، اجتماعى، اقتصادى مانند فقر ، بیکاری، فساد، طلاق نتیجه حدود چهار سال دولت آقای روحانی است؟ یا به زعم دشمنان [مخالفان] این نظام نتیجه حکومت روحانیت؟

شما به فرموده خودتان از ١٨ سالگی در این نظام سمت موثر داشته اید، یا حکم دستگیری صادر فرمودید یا حکم زندان یا حکم [اعدام]…! بگویید برای چه کسی و چه کسانی که به زعم شما فاسد اقتصادی بوده اند، حکم بریدید؟

آیا ما استادان دانشگاه گناه کرده ایم که درس خوانده ایم و حالا به تربیت نیروی انسانی می پردازیم و باید با شعارهای عوام فریبانه، قشری ناآگاه را پای صندوق رای بیاورید .

***

اولین مناظره نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری آغاز شد


نخستین مناظره نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با موضوع اجتماعی لحظاتی قبل آغاز شد.

به گزارش ایسنا، شش نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری، مصطفی میرسلیم، اسحاق جهانگیری، محمدباقر قالیباف، مصطفی هاشمی‌طبا، حسن روحانی و ابراهیم رئیسی از حوالی ساعت ۱۵ در محل برگزاری مناظرات در صدا و سیما حاضر شدند و این مناظره لحظاتی قبل آغاز شد. زمان برگزاری این مناظره سه ساعت است که کاندیداها درباره برنامه‌ها و دیدگاه‌های خود در حوزه مسائل اجتماعی به بحث می‌نشینند.

این مناظره به صورت زنده از شبکه یک سیما و رادیو ایران پخش می‌شود.

گفتنی است مناظره کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری با موضوع سیاسی در تاریخ پانزدهم اردیبهشت‌ و با موضوع اقتصادی در تاریخ ۲۲ اردیبهشت‌ماه برگزار خواهد شد.

***

 فرق ۶ کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با یکدیگر چیست؟

مطلب منتشر شده در کانال عبدالرضا داورى، از مشاوران رسانه‌اى احمدى‌نژاد.
جدایی بین رهبر ،دولت و مردم

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا