اخبار

از ستاد انتخابات خواسته‌ایم نامزدها در عرصه‌های نظامی دخالت نکنند

 بالاخره پس از هفته ها مانور سیاسی و تنش میان جناح های مختلف رژیم، فرصت سلاخی به نهاد ضد مردمی شورای نگهبان رسید . ساطور بدستان در این نهاد غیر دمکراتیک «صلاحیت» تنها ۶ نفر از میان یک‌هزار و ۶۳۶ نفری که برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرده بودند تأیید کردند! سخنگوی ارشد نیروهای مسلح رژیم« ولایت فقیه» به  این ۶ «رجال صالح»دست‌چین‌شده تاکید کرد: «در خلال تبلیغات انتخاباتی، مراقبت شوند  هنگام صحبت با رسانه‌ها در ورود به عرصه‌های نظامی و دفاعی کشور و منطقه، منافع ملی و امنیت کشور را در نظر گرفته و از دخالت غیرتخصصی در این عرصه که خارج از حدود اختیارات ریاست‌جمهوری است، خودداری کنند»…

Afbeeldingsresultaat voor ‫سپاه‬‎

به گزارش ایلنا، سردار مسعود جزایری در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه وضعیت جنگ یا صلح میان ایران و آمریکا چگونه است؟ گفت: طی دهه جاری به لحاظ توان نظامی و دفاعی همواره در مرحله بازدارندگی فعال بوده‌ایم و سال‌هاست که کشورمان از دوره اقدام نظامی آمریکا عبور کرده است.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح  « حکومت اسلامی» مسائل امنیتی و دفاعی را حتی خارج از حوزۀ اختیارات رئیس جمهوری دانست و گفت: «قبلاً به صورت کتبی از ستاد برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، خواسته شد تا در خلال تبلیغات انتخاباتی، مراقبت شود نامزدها یا رسانه‌ها در ورود به عرصه‌های نظامی و دفاعی کشور و منطقه، منافع ملی و امنیت کشور را در نظر گرفته و از دخالت غیرتخصصی در این عرصه که خارج از حدود اختیارات ریاست‌جمهوری است، خودداری کنند». رئیس سازمان بسیج نیز گفت : « وظیفۀ دولت‌ها عمل کردن به کلام رهبر است».

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا