اخبار

نگرانی شدید «خامنه ای» از اعتراضات مردمی

هراس ولی فقیه از چیست! که چنین بر آشفته است و آشکارا تهدید می کند؟ خامنه ای امروز که در جمع پاسداران سخن می گفت با اشاره به انتخابات هراس خود از عدم استقبال مردم چنین بیان کرد :« هر کس بخواهد امنیت انتخابات را برهم بزند، قطعا سیلی خواهد خورد». وی به اقدامات جمهوری اسلامی در منطقه که از سوی غربیها اقدامات بی ثبات کننده توصیف کرده و گفت: «اکنون مقابله با اصل نظام از طریق تغییر رفتار در دستور کار دشمنان قرار گرفته است»…

خامنه ای سپس به نمایش انتخابات اشاره کرد و گفت: انتخابات یکی از زمینه هایی است که هم می تواند مایه اعتلا و آبروی کشور شود و هم می تواند مایه ضعف و سستی و ایجاد مشکلات شود.خامنه ای افزود: آقایان کاندیداها مراقب باشند «گسل های اعتقادی، جغرافیایی، زبانی و قومی» را در کشور تحریک نکنند.

رهبر حکومت اسلامی  اشاره کرد: دشمن، سال های متمادی به‌دنبال این هدف بوده است اما مردم مومن کُرد، مردم غیور آذربایجان، مردم عرب خوزستان، و مردم بلوچستان و ترکمن به‌عنوان صاحبان انقلاب با مشت به دهان دشمن کوبیدند و در مقابل او با قدرت ایستادند.

خامنه ای گفت: اگر مردم در انتخابات حضور یابند و این حضور همراه با «نظم و اخلاق و رعایت حدود اسلامی و قانون» باشد، قطعاً انتخابات مایه آبرو و عزت نظام جمهوری اسلامی خواهد شد، اما اگر در انتخابات، قانون شکنی و بداخلاقی شود و با حرف های خود، دشمن را امیدوار کنیم، انتخابات به ضرر ما تمام خواهد شد.

خامنه ای که از نارضایتی شدید عمومی در ایران خبر دارد، گفت: من چند توصیه به آقایان محترم نامزدها دارم؛ نخست آنکه قاطعانه در برنامه ها و اظهارات خود بگویند «مسائل اقتصادی و معیشت مردم اولویت آنهاست و برای حل مشکلات اقتصادی تلاش خواهند کرد.

خامنه ای افزود: توصیه بعدی من به کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری، حفظ امنیت و آرامش کشور است. موضوع امنیت بسیار مهم است، کاندیداها مراقب باشند به‌خاطر خطا در تشخیص، طراحی نیمه کاره دشمن را تکمیل نکنند. تلاش خامنه ای اینست که جلو هر گونه افشاگری ها از جمله نقش « ابراهیم رئیسی» در قتل عام زندانیان سیاسی (فاجعه ملی) تابستان ۱۳۶۷ که مردم بدرستی به او« آیت الله قتل عام» نام گذاری کرده اند.  سرپوش گذارد که مبادا در جایی به صورت رسانه ای از طرف کسی بیان گردد

علی خامنه ای رهبر حکومت اسلامی با یادآوری حوادث سال ۸۸ تصریح کرد اگر کسانی امنیت انتخابات را به خطر بیاندازند. «سیلی» خواهند خورد. سخنان امروز او شک تقلب در انتخابات را در صورت لزوم تشدید کرده است .

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا