گوناگون

جبهه ملی ایران از «ممانعت» وزارت اطلاعات از برگزاری نشست خود خبر داد

روابط عمومی جبهه ملی ایران در تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی مانع از برگزاری نشست عادی اعضای شورای مرکزی این جبهه شده است…
جبهه ملی ایران

بنا به این اطلاعیه، قرار بود که این جلسه فردا، پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت در منزل اصغر فنی‌پور عضو شورای مرکزی جبهه ملی ایران برگزار شود.

روز سه‌شنبه ۱۹ اردیبهشت وزارت اطلاعات در یک تماس تلفنی با اصغر فنی‌پور او را احضار کرد و بعد به او اخطار داد که از برگزاری این جلسه خودداری کند در غیر این صورت نیروی انتظامی وارد عمل شده و با آن‌ها برخورد جدی خواهد کرد.

به گزارش رادیو زمانه، این محدودیت‌ها در حالی اعمال می‌شود که کمتر از ۱۰ روز به برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا باقی نمانده است.

علی خامنه‌ای، رهبر حکومت اسلامی امروز چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت  در  تهدیدهای آشکار در آستانه ی انتخابات  گفت: “اگر کسی علیه امنیت کشور قیام کند، قطعاً سیلی خواهد خورد. «ما در انتخابات تازه‌کار نیستیم، ۳۸سال است که با انتخابات سر و کار داریم، ما در کار انتخابات مجربیم، می‌دانیم آن کسانی که در انتخابات طرف قضیه هستند و دخالت دارند، این‌ها ممکن است در چه محیط‌های فکری قرار بگیرند و چه دشمنی‌ها و چه وسوسه‌هایی به این‌ها رو می‌آورد».

وی خطاب به مسئولان جمهوری اسلامی گفت که «تغییر رفتار» با «تغییر نظام» هیچ فرقی ندارد و «تغییر رفتار» یعنی «از بین بردن نظام اسلامی».

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا