گوناگون

اسناد فساد مالی دولت «تدبیر و امید» نیز افشا شد

بنابر تعدادی سند و فایل جدید، حسن روحانی نیز همانند سایر مسئولین حکومتی دست  در غارت اموال و دارای‌های مردم دارد. سایت “خبرنامه گویا” با انتشار مجموعەای از اسناد، به افشای فسادهای مالی حسن روحانی و باند مطبوع‌اش که بیشتر به صورت رانت و تصرف زمین و املاک مردم می‌باشد دست زده است…

به عنوان مثال در یکی از این اسناد منتشر شده، حسن روحانی در سال ١٣۶٨ قطعه زمینی به مساحت ٧٩٠ متر واقع در شهرک غرب تهران به نرخ ٢ میلیون تومان از سازمان نوسازی خریده، در حالیکه ارزش واقعی این قطعه زمین در آن زمان ١۴٠ میلیون تومان بوده است.

 

 

 

 

 

 

در سندی دیگرروحانی، به پدر داماد خود این امکان را داده است که از بانکی در دبی وامی کلان با بهره صفر درصد بگیرد و آن پول را در بانک‌های ایران با سود ٢۴ درصد قرار دهد و از سود آن بهره ببرد.

 

 

 

 

 

یا در سندی دیگر که خبرگزاری فارس آنرا منتشر کرده است. فریدون روحانی برادر حسن روحانی، در اسفند ۵٨ و تنها بعد از ١٠ ماه از تاسیس بنیاد مسکن، زمینی به مساحت ١٨٨ متر در شهرک “تاهباز” تهران به رایگان دریافت کرده است. که هم اکنون یکی از گران‌ترین مناطق ایران است.

از سویی دیگر “اسحاق جهانگیری” معاون اول دولت یازدهم، در سال ١٣٧٨ زمینی به مساحت ٣٨۵ متر در منطقه “ونک” تهران به نرخ ١۴٩ هزار تومان در زمان دولت اصلاحات خریده است که هم‌اکنون ١۵ میلیار تومان ارزش دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خبرگزاری تسنیم نیز آشکار کرد

که اسحاق جهانگیری در سال ١٣٨٩ به دلیل فساد مالی از سمت خود برکنار شده است. اسناد به این نکته اشاره می‌‌کنند که جهانگیری و عباس آخوندی علاوه عضویت در شرکت “صدرا”، پاداش نجومی نیز دریافت کردەاند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این اسناد و اسناد منتشر شده دیگری، از فساد گسترده و سیستماتیک و فراگیر در رژیم اسلامی ایران سخن می‌گویند، مسئولینی که با بی شرمی تمام از اصلاحات در رژیم سخن می‌گویند و با تبلیغات دروغین و فریب افکار عمومی سعی در کشاندن مردم به پای صندوق‌های رای دارند.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا