گوناگون

نماینده خامنه ای از مصیبت پیش روی رژیم خبر می دهد

علی سعیدی نماینده  خامنه ای در سپاه  مخالفان رژیم« فقها» را آماج حملات  تبلیغات خود قرا داده، می گوید:« دشمنان در صدد خارج کردن انقلاب دینی از معادلات جهانی هستند»…
Afbeeldingsresultaat voor ‫علی سعیدی باسپاه‬‎

به گزارش تسنیم، علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران، در جمع طلاب و روحانیون شهرستان گنبدکاووس با بیان اینکه سومین انقلاب بزرگ دینی بعد از ۱۵ قرن در ایران صورت پذیرفت، تاکید کرد: امروز دشمنان انقلاب در تلاش هستند تا با ایجاد یک واگرایی در جامعه و ترویج آن، انقلاب اسلامی را از مدار معادلات دنیا خارج کنند.

روزنامه جوان وابسته به سپاه پاسداران نیز نوشت: ماشین تحریم های پسا انتخاباتی آمریکا روشن شده است. در حالی که پیش از این شاخه برون مرزی سپاه (سپاه قدس) در فهرست تحریمهای آمریکا قرار گرفته بود، طرح جدید سنای آمریکا کلیت سپاه پاسداران را برای اولین مرتبه مشمول تحریمهای آمریکا می‌کند.

آنچه که نماینده ولی فقیه مطرح میکند، تازگی ندارد. سخنان وی سالهاست بموقع مطرح و در بیشتر موارد نیز به اجرا گذارده می شود.. حتی در دوران به اصطلاح محاصره اقتصادی، بازرگانی ایران توسط کشور های امپریالیستی کماکان ادامه داشت. از همه مهمتر، علیرغم جنگ تبلیغاتی، معامله سران رژیم با انحصارهای آمریکایی همچنان در خفا جریان داشت.ماجرای « ایران گیت» بطرزبارزی دو رویی رژیم در سیاست خارجی را به اثبات رسانده است. مردم ایران دریافته اند که رژیم ایران نه تنها با کاخ سفید بلکه با صهیونیستهای اسرائیل نیز معامله کرده است. و به این معامله امروز هم ادامه می دهد.

روابط ایران با کشورهای سرمایه داری ، چه در دوران سلطنت پهلوی و چه در دوران حاکمیت «ولایت فقیه» هیچگاه برابر حقوق نبوده و نیست! زیرا این انحصارات  امپریالیستی هستند که ریش و قیچی را در دست دارند.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا