گوناگون

هجوم وحشیانەی نیروهای ضد شورش به تجمع اعتراضی مردم خرم آباد

تجمع گستردەی مردم خرم‌آباد برای احقاق حقوق پایمال شدەشان در مقابل دفاتر شعب موسسەی مالی کاسپین، با برخورد شدید نیروهای ضد شورش روبرو شد…
هجوم وحشیانەی نیروهای ضد شورش به تجمع اعتراضی مردم خرم آباد

به گزارش سایت «کردستان میدیا»، طی روزهای اخیر به ویژه روز شنبه ۶خرداد ١٣٩۶ شمسی، بعد از برپایی چندین تجمع اعتراضی گسترده از سوی مالباختگان موسسە مالی کاسپین در شهرهای مختلف کشور، این گونه تجمعات بصورت روزانه در خرم‌آباد ادامه داشته که نهایتا با دخالت مستقیم و برخورد شدید نیروهای ضدشورش به خشونت کشیده شد.

نیروهای نظامی رژیم اسلامی حاکم بر میهن برای متفرق کردن مردم معترض از گاز اشک‌آور و ماشین‌های آب‌پاش استفاده کرد که بر خشم مردم افزود و باعث گسترش تجمعات و واکنش مردم عادی نیز شد. نیروهای سرکوبگر ضدشورش دولت «حسن روحانی»، با هجوم به مردم اقدام به ضرب و شتم مردم کردند که موجب مصدومیت چندین نفر نیز شد.

طی این درگیری‌های، نیروهای ضدشورش از تمام امکانات و توان خود برای سرکوب این حرکت اعتراضی و ممانعت از گسترش آن به مناطق دیگر خرم‌آباد استفاده و از بکاگیری خشونت عریان، هیچ ابایی نکردند. به کاربردن ماشین‌های آب‌پاش و پرتاب گاز اشک‌آور و ضرب و شتم مردم نه تنها از میزان اعتراضات نکاست که موجب حضور مردم دیگر در جمع معترضین و مالباختگان شد.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا