ورزشی

العین ۶ – ۱ استقلال؛افتضاح بزرگ منصوریان در آسیا

استقلال در شبی که با یک تساوی هم به مرحله بعد صعود می کرد،با ارائه یک بازی پرانتقاد،مقابل العین تن به شکست ۶ بر یک داد.

استقلال که به عنوان یکی از نماینده ایران توانسته به مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان برسد، اکنون امیدوار است به پشتوانه تک گل دیدار رفت و در استادیوم آزادی بتواند العین را از پیش رو بردارد، هرچند آنها مقابل برادران عبدالرحمان کار سختی پیش رو خواهد داشت.

گزارش لحظه به لحظه این دیدار و حواشی آن :

استادیوم: هزاع بن زاید

داور: کو هیونگ جین ، کمک ها: پارک سانگجون و پارک اینسون

کارت زرد:

کارت قرمز:

شرح گل ها:

العین ۱ – استقلال ۰(کایو لوکاس دقیقه ۲۶):ارسال زیبای عمر عبدالرحمان با ضربه سرضرب کایو لوکاس به گل اول این دیدار تبدیل شد.

العین ۲ – استقلال ۰(کایو لوکاس دقیقه ۳۲):حرکت خوب عبدالرحمن با پاس بلند هافبک العین مهاجم حریف را با رحمتی تک به تک کرد و کایو لوکاس با دریبل سرپای رحمتی دروازه رحمتی را برای دومین بار باز کرد.

العین ۳ – استقلال ۰(عمر عبدالرحمان دقیقه ۴۹):ارسال به روی دروزاه استقلال و اشتباه پادوانی در دفع توپ،عبدالرحمان را در موقعیت دروازه خالی قرار داد،تا این بازیکن زننده گل سوم العین باشد.

العین ۴ – استقلال ۰(لی میونگ‌جو دقیقه ۵۵):لی میونگ‌جو دفاع استقلال را به هم ریخت و از پشت محوطه جریمه به زیبایی دروازه استقلال را برای بار چهارم باز کرد.

العین ۵ – استقلال ۰(عمر عبدالرحمان دقیقه ۵۹):حرکت خوب عبدالرحمان در پشت هجده قدم استقلال و ضربه ناگهانی این بازیکن،گل پنجم العین را در بر داشت.

العین ۶ – استقلال ۰(ناصر الشمرانی دقیقه ۷۶):شمرانی روی پاس فوق العاده عموری گل ششم را در موقغیت تک به تک وارد دروازه رحمتی کرد.

العین ۶ – استقلال یک (کاوه رضایی دقیقه ۸۳):کاوه رضایی از روی ضربه ایستکاهی زیبا ششمین گل خود در لیگ قهرمانان آسیا را به ثمر رساند.
ترکیب العین:

خالد عیسی، اسماعیل احمد، مهند سالم، سالم العزیزی، خالد عبدالرحمن، لی میونگ‌جو، احمد برمان، محمد عبدالرحمان، کایو لوکاس، عمر عبدالرحمان و ناصر الشمرانی

سرمربی: زوران مامیچ

ترکیب استقلال:

سیدمهدی رحمتی، رابسون جان واریو، لئوناردو پادووانی، میلاد زکی پور، وریا غفوری، فرشید باقری، مجید حسینی، خسرو حیدری، هرائر مگویان، علی قربانی و کاوه رضایی

سرمربی: علیرضا منصوریان

دقایق حساس:

دقیقه ۰۷:حرکت پا به توب عبدالرحمان پشت محوطه جریمه،و ضربه این بازیکن که به راحتی توسط رحمتی مهار شد.

دقیقه ۱۵:ضربه سنگین عبدالرحمان از زاویه بسته با واکنش به موقع رحمتی راهی کرنر شد.

دقیقه ۱۸:حرت یک و دو کایو با عمرعبدالرحمان،و شوت کایو از پشت محوطه جریمه که به تیرک دروازه رحمتی برخورد کرد و به بیرون رفت.

دقیقه ۳۷:ضربه سنگین ناصر الشمرانی از پشت محوطه جریمه،با واکنش فوق العاده رحمتی به کرنر رفت.

دقیقه ۴۶:ارسال کرنر خسرو حیدری به روی دروازه العین،با ضربه سر خطرناک حسینی به بیرون رفت.

دقیقه ۶۹: ضربه کایو لوکاس از زاویه بسته با واکنش مهدی رحمتی به کرنر رفت.

دقیقه ۷۸:سانتر خطرناک خسرو حیدری با ضربه سر محسن کریمی از کنار دروازه راهی اوت شد.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا