گوناگون

ادامه قلع و قمع در دانشگاه آزاد بدستور رهبر

در ادامه پاکسازی سریالی در دانشگاه آزاد، مدیران خبرگزاری آنا، روزنامه فرهیختگان و سایت ایسکانیوز از سمت‌های خود عزل شدند…

عزل دست‌جمعی مدیران رسانه‌های دانشگاه آزاد

به گزارش ایلنا، امروز به مدیران خبرگزاری آنا، روزنامه فرهیختگان و سایت ایسکانیوز ، سه رسانه‌ زیرمجموعه و وابسته به دانشگاه آزاد، اعلام شد که از سمت‌های خود عزل شده‌اند. مراسم تودیع مریم جمشیدی(مدیرعامل خبرگزاری آنا)، سیدوحید عقیلی(سرپرست روزنامه فرهیختگان) و حسین حبیب‌زاده(سرپرست خبرگزاری ایسکانیوز) امروز بعد از ظهر در محل خبرگزاری ایسکانیوز برگزار می‌شود.

به گفته مدیران یکی از این رسانه‌ها، صالح اسکندری که از اردیبهشت‌ماه به عنوان مدیرکل روابط عمومی و امور رسانه‌های دانشگاه مشغول به کار شده؛ امروز در تماسی از مدیران خبرگزاری آنا، روزنامه فرهیختگان و سایت ایسکانیوز درخواست کرده تا ساعت ۵ در مراسم تودیع خود و معارفه مدیران جدید در خبرگزاری ایسکانیوز شرکت کنند. طی روزها گذشته تعداد زیادی از مدیران دانشگاه آزاد برکنار شده‌اند.

رضا واعظی به عنوان مدیرعامل باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران و مدیرعامل خبرگزاری ایسکانیوز، یاسر احمدوند به سمت مدیرعامل خبرگزاری دانشگاه آزاد (آنا) و محمدامین ایمان‌جانی به عنوان مدیرعامل روزنامه فرهیختگان منصوب شده‌اند. این افراد همگی از افراد شاغل در رسانه های افراطی هستند که حالا به عنوان مدیران رسانه ای دانشگاه آزاد منصوب شده اند!

یاسر احمدوند، مدیر عامل شرکت ترنج بوده است. محمد امین ایمان جانی، مدیر مرکز رسانه‌های آنلاین سازمان رسانه‌ای سراج مدیر جدید فرهیختگان شد. ایمان جانی در گذشته مدیریت روابط عمومی خبرگزاری تسنیم را بر عهده داشته و از مقاله نویسان روزنامه وطن امروز بوده است!

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا