گوناگون

مدیران کانال‌ های تلگرامی هنوز زندانند

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی دو سوال مجزای دو گروه از نمایندگان مجلس شورای اسلامی  درباره علت بازداشت مدیران کانال‌های تلگرامی اصلاح‌طلب از وزیر اطلاعات به‌صورت همزمان و یکجا در نشست بعدازظهر امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خبر داد….

علیرضا رحیمی با اشاره به بررسی سوالات دو گروه از نمایندگان از وزیر اطلاعات درباره علت بازداشت ادمین‌های کانال‌های تلگرامی اصلاح‌طلب و حامی دولت در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی اعلام کرد: قرار بود در جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی سوال آقای علی مطهری و ۲۲ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از وزیر اطلاعات درباره علت بازداشت ادمین‌های کانال‌های تلگرامی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و عدم پاسخگویی مسئولان به نمایندگان در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مطرح شود.

او گفت: باتوجه به حضور وزیر اطلاعات در جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و همچنین طولانی شدن مدت بازداشت نامبردگان و از آن‌جا که هیچ پاسخی به نمایندگان سوال‌کننده ازسوی مراجع ذی‌ربط داده نشد، قرار است این سوال در دستور کار امروز کمیسیون قرار بگیرد. عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باتوجه به این‌که این سوال تا به امروز در دستور کار کمیسیون امنیت قرار نگرفته بود، گروهی دیگر از نمایندگان هفته گذشته سوال دیگری را در این رابطه تنظیم کرده و قصد داشتند موضوع را به‌صورت جداگانه پی‌گیری کنند. اما باتوجه به اهمیت این مسئله، از رییس کمیسیون امنیت درخواست کردیم که هر دو سوال را به‌صورت یکجا در دستور کار کمیسیون قرار دهد.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا