گوناگون

دادستان کل رژیم «فقها» از اعدام‌های دهه ۶۰ دفاع کرد

محمدجعفر منتظری، امروز شنبه ۱۰ تیرماه ۱۳۹۶ در نشستی خبری به منتقدان قوه قضائیه تاخت و با دفاع از آنچه «برخورد قاطعانه [ظالمانه]قوه قضائیه» در دهه ۱۳۶۰ خواند، آن را بخشی پاک‌نشدنی از «صفحه ننگین حکومت اسلامی» توصیف کرد…
دادستان کل رژیم با دفاع از اعدام‌های سیاسی نخستین دهه پس از انقلاب ۱۳۵۷، منتقدان قوه قضائیه را دارای «همان اهداف [مخالفان در] دهه ۶۰» دانست.

او همچنین بی‌آنکه نامی از کسی ببرد،گفت: « اگر گفته می‌شود شما در ۳۷سال جز کشتن چه کردید جواب می‌گوییم اولا وظیفه قوه‌قضاییه برخورد با جرم و مجرم است. ثانیا جنایات دهه ۶۰ دامنگیر  مسئولان بود و این برخورد قوه قضاییه بود که ریشه نفاق را بر کند. اگر جانفشانی سربازان جان بر کف ضابطین قوه‌قضاییه نبود و اگر برخورد قاطعانه قوه قضاییه با جریان نفاق صورت گرفت نبود، امروز نه از تاک نشان بود نه از تاک نشان.» [ستمگر بس عبث پنداشت کشتن هست درمانش
ولی تاریخ فردایی فرو گیرد گریبانش] دزدهای بزرگ حکم میدهند و جیره خوران کوچک طناب بر گردن می اندازند . و این روند هنوز هم ادامه دارد. و تو میگویی بیا برای استقامت  پایه های متزلزل رژیم در انتخابات فرمایشی شرکت کن . باید از محمدجعفر منتظری ، خامنه ای  و سایر سران رژیم پرسید چرا شرم نمی کنید. نتیجه عملکرد شما در این دیار چیست؟ با کدام وجدان انسانی  از خیابان پر از مواد و سرنگ . از خانه با پدر شیره ای و مادر شیشه ای و برادر  هرویینی که ثمره ۳۸ سال حکومت شماست سخن می گویید.قربانی زاغه نشین ها و حاشیه نشین ها و خیابان خواب ها ثمره حکومت شماست. مردم میهن ما در این سال ها هر چه دیده فقط خشونت فیزیکی و تحقیر ،مواد ، فقر و گرسنگی، شکنجه و اعدام است . بی جهت نیست که هیچ کس از دزدان  کاخ و اسکله شخصی و پول و بانک و ماشین و ساعت چند میلیاردی به ارث میگذارند و به کسی هم پاسخگو نیستند و قربانیها ی سیستم لجن سرمایه اسلامی مرگ را به ارث میگذارند .

باید با سازمان‌دهی توده‌ها و نیروهای مترقی و آزادی‌خواه برای تحولات سرنوشت‌ساز آینده آماده شد. در راستای گشودن راه در مسیر مرحلهٔ ملی‌دموکراتیک در جامعهٔ ایران و ایجاد شرایط ضرور برای سازماندهی جبهۀ متحد ضد دیکتاتوری متشکل از همه نیروهای ملی و دموکراتیک، مبارزه  را  ادامه داد.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا