گوناگون

جلسه دادگاه هفت فعال اصلاح طلب برگزار شد

هفت فعال سیاسی اصلاح طلب به دادگاه فراخوانده شده اند تا در خصوص اتهامات خود پاسخگو باشد و چهارمین جلسه دادگاه آنان نیز امروز برگزار شد.

وکیل جمعی از فعالان سیاسی اصلاح‌طلب از مهلت ۱۰ روزه برای ارائه لوایح دفاعیه نهایی، به هفت فعال سیاسی اصلاح‌طلب خبر داد.

حجت‌ کرمانی در گفت‌وگو با ایلنا، با اشاره به جلسه صبح امروز دادگاه آذر منصوری و علی شکوری‌راد گفت: چهارمین جلسه رسیدگی به پرونده هفت فعال سیاسی اصلاح‌طلب صبح امروز در شعبه ٢۶ دادگاه انقلاب برگزار شد.

او در رابطه موضوعات مورد بحث در دادگاه اظهار داشت: در این جلسه به اتهامات خانم آذر منصوری و آقای علی‌ شکوری‌راد رسیدگی شد که طی آن، نامبردگان و همچنین بنده و آقای خندان که وکلای آن‌ها هستیم، ضمن رد اتهامات وارده، دفاعیات لازم را انجام دادند.

وکیلی جمعی از فعالان اصلاح‌طلب ادامه داد: دادگاه ۱۰ روز برای ارائه لوایح دفاعیه نهایی، به هفت فعال سیاسی اصلاح‌طلب مهلت داد و ما آخرین دفاعیات را در مهلت مقرر ارائه خواهیم داد.

کرمانی با بیان اینکه جلسه امروز دادگاه در جوی آرام و خوبی برگزار شد، تصریح کرد: امیدواریم با توجه به دفاعیات صورت گرفته و اینکه موکلان بنده از اشخاصی هستند که در مقاطع مختلف به نظام خدمت کرده‌اند و وفاداری آن‌ها به صورت مکرر به کشور و نظام به اثبات رسیده است، دادگاه حکم برائت موکلانم را صادر کند.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا