گوناگون

پدرم از کسی نخواسته در مورد حصر با کسی دیدار کند


* آقای محسن رهامی مشاور پدرم میباشد ولی از جانب ایشان وکیل نبوده است که بخواهد به دیدار رهبری برود…

Afbeeldingsresultaat voor ‫حسین کروبی و مهدی کروبی‬‎

* آقای کروبی به ما که فرزندان ایشان هستیم  توصیه اکید کرده اند که درباره مسئله حصر من با هیچ کس دیداری نداشته باشید و با احدی هم صحبت نکنید. ما هم در این هفت سالی که از حصر می گذرد، باهیچ کسی در این باره دیداری نداشته ایم.

* این که آقایان رهامی و منتجب نیا رفته اند و با مقام رهبری دیدار داشته اند،لطف آنها بوده است و ما هم قدردان ایشان هستیم. اما این دیدار از ناحیه خودشان صورت گرفته است. یعنی به دلیل این که احساس می کردند مسئله حصر و رفع آن به نفع مصالح نظام است،به دیدار رهبری رفته و با ایشان صحبت کرده اند.

* جریان هایی در فضای سیاسی  هستند که گمان می کنند با رفع حصر عرصه یکه تازی آنها در سپهر سیاست به خطر می افتد و به همین دلیل هم علاقه ای ندارند حصر پایان پیدا کند که این نگاه باید تغییر پیدا کند.

* هرکسی درباره رفع حصر هر تلاشی که می تواند انجام دهد قابل تقدیر است و نباید در این موضوع در را به روی ظرفیت ها بست. مثلا آقای موسوی لاری مدتی پیش با آقای طائب رییس سازمان اطلاعات سپاه  دیدارهایی را درباره رفع ممنوع التصویری آقای خاتمی انجام داده بود. من حتی از آقای خاتمی سوال کردم که ایشان گفتند در جریان این دیدارها نبوده اند. بنابراین اگر بخواهیم تلاش ها را از ناحیه شخصی نگاه کنیم،می توان به این دیدار هم وجه شخصی داد.

حسین کروبی در گفتگو با روزنامه شرق

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا