ورزشی

لغو دیدار استقلال و پرسپولیس در شهر بیلفلد آلمان

به رغم تائید رسمى مسئولان و برنامه‌ریزان نهایى برگزارى شهرآورد پایتخت ایران میان دو تیم استقلال و پرسپولیس در استادیوم شهر بیلفلد آلمان در ٣١ تیر، انجام این بازى سرانجام به گفته روابط عمومى باشگاه پرسپولیس لغو شده است.

به گفته روابط عمومى باشگاه پرسپولیس تهران، برگزارى شهرآورد سنتى پایتخت ایران در آلمان میان تیم‌هاى فوتبال استقلال و پرسپولیس لغو شده است. سوت آغاز این بازى قرار بود روز ٣١ تیر ساعت ١٩ و ٣٠ دقیقه به وقت محلى در شهر بیلفلد آلمان به صدا درآید.

معاون روابط عمومى باشگاه پرسپولیس تهران، پندار خمارلو، مى‌گوید: “برای برگزاری اولین دربی برون‌مرزی، مسایل گوناگونی مورد توجه و بررسی طرف‌های دست اندر کار بود که در نهایت با جمع بندی‌های صورت گرفته، برگزاری این بازی منتفی شد.” وى اضافه مى‌کند که “تیم پرسپولیس پس از بازگشت از اردوی اوکراین در روز ٢۶ تیر، خود را براى حضور در دیدار سوپر جام ایران روز ٣٠ تیر مقابل تیم نفت تهران آماده خواهد کرد.”

شایان ذکر است که پس از کش‌وقوس‌هاى فراوان و به رغم نارضایتى‌هاى مربیان استقلال و پرسپولیس از انجام این دیدار نمایشى، به اصرار حامى مالى مشترک این دو تیم، برگزارى این بازى در کشور آلمان با تایید فدراسیون فوتبال آلمان و اعلام آمادگى ورزشگاه شهر بیلفلد نهایى شده بود.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا