گوناگون

اتفاقاتی در حال رخ دادن است

جوان ورزشکاری روز شنبه در متروی شهر ری در حالی که فریاد می زد: ما این آخوندها را نمی‌خواهیم.. این اسلام را نمی‌خواهیم. این چه مملکتی است، و این چه اسلامی است، یک روحانی حکومتی را مورد تعرض قرار داد. ماموران جنایتکار انتظامی با شلیک گلوله این جوان معترض را کشتند. در نیشابور نیز جوانان بجان آمده با ۱۶ ضربه چاقو یک روحانی فضول و فریب کار را زخمی کردند…
Ali Khamenei Nowruz message official portrait 1397 02.jpg

سرکرده سازمان بسیج، درباره این وقایع گفت:‌ انگیزه اینگونه حملات کینه از روحانیت است و متاسفانه شاهد ناهنجاریهایی در سطح جامعه هستیم…دشمنان و ضد انقلاب دست‌ به‌ کار شده‌اند و اتفاقاتی در حال رخ دادن است.

به گزارش میزان، فرمانده انتظامی خراسان رضوی در مورد حمله به یک روحانی در شهرستان نیشابور گفت: ساعت ۲۲:۱۵ یکشنبه مردی موتور سوار به روحانی ۳۶ ساله که امام جماعت روستای معتمدیه شهرستان فیروزه و از فعالان حوزه امر به معروف و نهی از منکر بود، در خیابان رازی نیشابور نزدیک و با افشانه فلفلی به او حمله ور شده بود.

وی افزود: پس از این اقدام سرنشینان ۲ خودروی پژو ۴۰۵ و پراید ۱۳۲ در محل متوقف و روحانی جوان را با ۱۶ ضربه چاقو مجروح کرده و به سرعت از صحنه متواری شده بودند.

امیری مقدم ادامه داد: روحانی جوان که لباس شخصی بوده بلافاصله به بیمارستان نیشابور انتقال و تحت مراقبت‌های ویژه پزشکی قرار می‌گیرد.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: وضعیت جسمانی این روحانی جوان که احمد نصرآبادی نام دارد خوشبختانه با تلاش پزشکان رو به بهبودی است و در تحقیقات اولیه اظهار داشته ضاربان هشت نفر بودند که با چاقو و چوب به او حمله ور شده اند.

امیری مقدم افزود: دستورات لازم با توجه به حساسیت موضوع صادر و پلیس با سرنخ‌های موجود و ردزنی‌های گسترده اطلاعاتی جستجو‌های خود را برای شناسایی و دستگیری عاملان حمله به روحانی آمر به معروف و ناهی از منکر آغاز کرده است.

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا