گوناگون

اظهارات حسن روحانی در مورد تشکیل کابینه

حسن روحانی امروز چهارشنبه ۲۸ تیر ماه سال جاری در جلسه هیات دولت در مورد تشکیل کابینه ی جدید خود گفت: به هر حال کابینه دوازدهم در چارچوب مقررات در حال شکل گرفتن است و من موظف هستم در این راستا با افراد مختلف مشورت کنم ،با افراد مختلف در جناح های گوناگون اصولگرا، اصلاح طلب، میانه رو یا اعتدالیون مشورت کرده و نظرات آنها را جویا شده ام و همچنین به دوستان دیگر هم گفتم اگر نظر خاصی نسبت به کابینه دوازدهم دارند، بگویند و این در حالی است که نظرات برخی افراد در بعضی از روزنامه ها، سایتها و رسانه ها منعکس شده اما در عین حال باید همه بدانند که دولت دوازدهم مانند دولت یازدهم خواهد بود…
Afbeeldingsresultaat voor ‫روحانی وخامنه ای‬‎
روحانی افزود: به عنوان رییس جمهور، وزرا را انتخاب و در نهایت به مجلس معرفی می کنم و این حق نمایندگان مجلس است که به وزرا رای بدهند و یا رای ندهند.
روحانی تصریح کرد: اکنون وقت حاشیه سازی نیست. باید حاشیه ها را کنار بگذاریم و به فکر وحدت و آینده مملکت [رژیم]باشیم. همانطور که مقام رهبری تاکید فرمودند اولویت ما تولید، رونق اقتصادی و اشتغال است و همه باید اهداف و منافع ملی را مدنظر قرار دهیم و اگر هم کسی خواست برایمان حاشیه بسازد در متن حرکت کنیم و بدون توجه به جاده های فرعی، به راهمان تا رسیدن به مقصد ادامه دهیم.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا