گوناگون

جلوگیری از ورود ناظری‌ها به سالن کنسرت در قوچان

درهای سالن کنسرت شهرام ناظری و حافظ ناظری در شهرستان قوچان پلمب و از ورود آنها به داخل سالن جلوگیری شد. شهرام ناظری و حافظ ناظری قرار بود جمعه، ششم مرداد کنسرت «آواز پارسی» را در شهر قوچان روی صحنه ببرند، اما با درهای پلمب‌شده سالن کنسرت مواجه شدند و از ورود آنها به داخل سالن جلوگیری شد.

Bildergebnis für ‫شهرام ناظری و حافظ ناظری‬‎

مدیر روابط عمومی این اجرا در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: ما از مشهد به سمت قوچان حرکت کردیم، اما خبری از لغو اجرا نبود. ما نیز از دیگران شنیده بودیم که کنسرت را لغو کرده‌اند، اما چون این موضوع از طرف هیچ مرجع رسمی‌ای به ما اعلام نشده بود، هماهنگی‌ها و تمرین‌ها را انجام دادیم.
او با بیان اینکه این کنسرت قرار بود ساعت ۱۹:۳۰ جمعه آغاز شود، ادامه داد: درهای سالن کنسرت پلمب شد و از ورود شهرام و حافظ ناظری به داخل آن جلوگیری شده است. این در حالی است که ما هنوز نمی‌دانیم پلمب از سوی کدام مرجع انجام شده است. از آنجا که هیچ اعلام رسمی‌ای مبنی بر لغو این کنسرت نشده بود، مخاطبان این اجرا در محل کنسرت حضور پیدا کردند و نسبت به این حرکت معترض شدند. نیروی انتظامی نیز محل را ترک کرد».
او همچنین گفت از طرف مسئولان اداره ارشاد قوچان، قول‌هایی مبنی بر رفع این مشکلات به گروه داده شده است و آنها در حال رایزنی برای برگزاری این کنسرت هستند.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا